Hypotéka bez příjmů

Stanovili jste si drahý finanční cíl, ale už nyní se chcete vzdát, protože spoření bude velice obtížné? Někdy je lepší si půjčovat a vracet pomocí pravidelných splátek, než se spolehát na to, že si poctivě budete ukládat peníze stranou a doberete se ke svému cíli. Půjčky dnes nejsou žádným problémem, dokonce ani hypotéky, jestliže jste se rozhodli investovat do vlastního domu nebo bytu.

Chcete bydlet hned? CCS Finance vám zprostředkují výhodné hypotéky, kde není nutností předkládání aktuálního příjmu.

Výše půjčky: maximálně do 80 % hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: Hypotéka bez příjmů je uskutečnitelná pro fyzické i právnické osoby. Při žádosti o hypotéku se nekontroluje databáze Solus. Pro vyřízení si připravte několik dokladů, kde nesmí chybět kopie občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti, výpis z katastru nemovitostí, který není starší než třicet dní, kopii listu vlastnictví (nabývací titul), kopii katastrální mapy a odhad – ne starší jak tři měsíce, jestliže je k dispozici. Také budete potřebovat aktuální fotku nemovitosti, a to ze všech místností. Fotky dodáte na CD – když nebude k dispozici odhad.

Inspirace:  Credium - NEJlepší půjčka Credium

Na co si mohu půjčit: Hypotéka bez příjmu se dává na koupi nemovitostí.

Splatnost půjčky: Splatnost se sjednává vždy individuálně. Výše částky se pohybuje na vypůjčené sumě a na sjednané době splatnosti.

Poplatky: Účtuje se poplatek za zprostředkování hypotéky.

Ručení: U půjčky není požadován ručitel – zajištění se realizuje zástavou na nemovitost.

Roční úrok: Odvíjí se podle vypůjčené sumy a také od doby splácení.

Inspirace:  Profi Credit - Startovací úvěr

RPSN: Závisí na vypůjčené částce a na době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se podává a vyřizuje online.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte hned po uzavření smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Hypotéka bez příjmů bude vyhovovat osobám, které nemají možnost momentálně dokládat svůj průměrný příjem. Podmínkou poskytnutí je zastavení nemovitosti. Vyřízení je rychlé, snadné a půjčuje se až do 80 % hodnoty nemovitosti.

Výhodná hypotéka
FrankWinkler / Pixabay