Profi Credit – Překlenovací úvěr

profi-creditPustili jste se do podnikání, ale dostali jste se do doby, kdy vám nějaké peníze chybí? Překlenovací úvěr se může hodit podnikajícím osobám, které musí překonat druhotnou platební neschopnost a chtějí řešit výkyvy v podnikání během sezóny. Jak dostát finančních závazků, které máte vůči ostatním? Vyzkoušejte Profi Credit – Překlenovací úvěr, který je speciálně vyvinut pro tyto účely.

Výše půjčky: od 30 000 Kč do 150 000 Kč

Kdo si může půjčit: Překlenovací úvěr je vhodný pro podnikající osoby.  O úvěr může žádat osoba ve věku od osmnácti let a s trvalým pobytem na území ČR. Musí prokázat pravidelný měsíční příjem, ale úvěr lze získat i když momentálně nevykazujete zisk. Budete potřebovat kopii občanského průkazu žadatele a ručitele, kopii z účtu ručitele, kopii živnostenského listu žadatele a popřípadě jiné dokumenty ohledně ručitele a zástavy nemovitosti.

Inspirace:  CCS Finance - Půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč

Na co si mohu půjčit: K překonání druhotné platební neschopnosti, sezónních výkyvů v podnikání a na finanční závazky podnikajících osob.

Splatnost půjčky: od jednoho do jedenácti měsíců, začátek splácení je možné posunout až o dva měsíce.

Poplatky: bez poplatku předem za sjednání a vyřizování úvěru

Ručení: Pokud bude doložen dostatečný příjem, nebudete vyzván k sehnání ručitele a nebude se dělat ani zástava nemovitosti.

Roční úrok: Výše se odvíjí podle půjčené částky a době splatnosti.

RPSN: Výše se odvíjí podle půjčené částky a době splatnosti.

Inspirace:  SMS půjčka Mutuo

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze sjednat online a na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz: Po vyřízení půjčky se peníze převádějí na váš účet.

Výhody půjčky od společnosti: Předem neplatíte žádné poplatky za vyřizování a posuzování žádosti o úvěr. Je určeno pro podnikající osoby, které momentálně nemusí vykazovat zisk. Úroky se dají odepsat z daní. Pokud budete mít dostatečný příjem, nebudete muset shánět ručitele ani se nebude stavovat nemovitost apod.