SMS půjčka Mutuo

Také vás zajímá rychlé vyřízení půjčky, kde není potřeba shánět mnoho dokumentů? Půjčky bez zbytečného papírování jsou současnou realitou, stačí si dobře vybrat. Nebankovní společnosti vám dnes půjčí jakoukoliv částku, ale někde se soustředí na vypůjčení jenom několika tisíc maximálně. Mezi poskytovatele nízkých půjček se řadí také Mutuo – společnost známá svými SMS půjčkami.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 5000 Kč. Půjčujete si od Mutuo poprvé? V tomto případě si můžete půjčit jen do maxima 1000 Kč. Po řádném splacení půjčky si následně lze půjčit 2.000 Kč. Suma k půjčení se po každém navrácení zvyšuje – až do maximální poskytované částky 5000 Kč!

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena fyzickým osobám s trvalým pobytem na území České republiky.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jde o neúčelovou půjčku.

Inspirace:  Aerofin – Férová půjčka

Splatnost půjčky: První půjčku je nutné splatit do patnácti dní. Druhou a každou další půjčku musíte zcela zaplatit do 22 dní. V případě zájmu se dá požádat o prodloužení splatnosti. Doba odkladu je umožněna na dva další týdny a za každý započatý týden počítejte se zaplacením poplatku. Od druhé půjčky získáte týden splatnosti zdarma.

Potřebujete další tip na půjčku před výplatou? Zde ho máte: https://rychlanebankovnipujcka.cz/netcredit-pujcka-pred-vyplatou/

Poplatky: bez poplatků předem za posouzení

Ručení: bez ručitelů a zástav na majetek

Roční úrok: úrokovou míruzastupují poplatky – zaplatíte 250 Kč za každých půjčených 1000 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Sjednání půjčky je možné buď telefonicky, anebo pomocí SMS zpráv. Půjčku si můžete zařídit odkudkoliv z ČR. K dispozici je i možnost vyplnění online žádosti.

Inspirace:  CreditON – půjčka před výplatou

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčku vyřídíte velice brzy – jakmile dojde ke schválení, posílají se peníze. Pokud půjde o vaši první půjčky od Mutuo, peníze obdržíte poštovní poukázkou. Od další půjčky se dají peníze převádět na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka Mutuo vás nepřekvapí žádnými skrytými poplatky, protože má jasně dané podmínky. Nevyžaduje se žádný poplatek předem za vyřízení ani záloha. O splatnosti budete navíc informováni, abyste si mohli zařídit splacení bez problémů. Splácení se uskutečňuje pomocí vkládání na účet nebo převodem. Umožněno je si zažádat o prodloužení splatnosti.

Mutuo - SMS půjčka Mutuo
geralt / Pixabay