Pegas půjčka

Peníze mohou vyvolat velké problémy, pokud jich nemáte dostatek. Umíte dobře vycházet s penězi, nebo s jejich dostatečnou výší a využitím stále bojujete? Čeká vás extra vydání a nemáte dostatečnou sumu na svém kontě v bance? K různým účelům můžete využít půjčky určené fyzickým osobám z ČR. Současné půjčky se vyřizují velice rychle a snadno – bez požadavků na ručitele a na pravidelný příjem. Nebankovní Pegas půjčka je jednou z možností, jak si půjčit peníze.

Výše půjčky: Od 50000 Kč až do 500000 Kč – konkrétní částka k vypůjčení se odvíjí podle hodnoty zastavované nemovitosti. Půjčka může činit maximálně 50-90% tržní hodnoty nemovitosti.

Kdo si může půjčit: Pegas půjčka je poskytována plnoletým a svéprávným osobám od osmnácti let věku. Zástava nemovitosti je hlavní podmínkou k poskytnutí půjčky.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky je kladen důraz na bezúčelový charakter.

Inspirace:  Cetelem - Osobní půjčka

Splatnost půjčky: Půjčka je splatná v období od tří do patnácti let.

Poplatky: Žádné poplatky se nevyžadují předem. K zaplacení je určen pouze administrativní poplatek, ale až po vyřízení nebankovní půjčky.

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitele, ale je potřeba udělat zástavu nemovitosti. Dorazí za vámi interní odhadce společnosti, ten provede osobně prohlídku a určí tržní hodnotu nemovitosti určenou pro zástavu. Zastavovanou nemovitostí může být: rodinný dům, pozemek, družstevní byt, byt v osobním vlastnictví apod. Nemovitost by se měla nacházet ve vlastnictví žadatele, ale akceptuje se i majetek třetích osob.

Roční úrok: Odvíjí se na základě výše půjčky a na době splatnosti.

RPSN: podle výše půjčky a doby splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Svoji žádost o půjčku snadno vyplníte online – k dispozici jsou webové stránky společnosti Pegas s připraveným formulářem. Jakmile dojde k odeslání žádosti, zkontaktují vás zástupci firmy a absolvujete jednání týkajícího se uzavření smlouvy na půjčku.

Inspirace:  Credium - NEJlepší půjčka Credium

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze obdržíte až dojde k podepsání smlouvy. Záloha se vyplácí do dvou až tří dnů, zbývající část půjčky cca do jednoho týdne.

Výhody půjčky od společnosti: Pro půjčku není třeba shánět ručitele. Půjčka je možná až do částky 50-90% tržní hodnoty zastavované nemovitosti. Při posuzování žádosti o půjčku se nekontrolují nebankovní či bankovní registry dlužníků. Nebudete vyzváni k placení žádného poplatku předem, neprokazujete příjmy. Peníze z půjčky využijete na cokoliv.

Pegas - nebankovní půjčka
jarmoluk / Pixabay