Ebanka vstup na účet

Také už za vás platí eBanka? Nakupování online a platba rychle pomocí karty může být naprosto bezpečná, tudíž vám ušetří i spoustu času, protože nemusíte shánět zboží někde po obchodech a vyzvedávat hotovost.

Rychlost a bezpečnost plateb je na prvním místě!

Platba přes eBanku (Raiffeisenbank) se provádí rychle a bezpečně. Díky této službě mohou jednoduše nakupovat osoby, které mají účet v eBance. Postup je jednoduchý – vyberete si eshop, nakoupíte a jakmile se rozhodnete pro online placení kartou, budete přesměrováni na platební bránu eBanky. Zde se přihlásíte ke svému bankovnímu účtu a zadáte potřebný platební příkaz. O tom, jak celá finanční transakce dopadne, jste vzápětí informováni – konkrétně tedy víte, jestli byla platba uskutečněna a je vše v pořádku.

Inspirace:  Umožní vám GEmoney internet banka přihlásit se i přes telefon?

Platba přes eBanku je bezpečná, protože údaje o vašem bankovním účtu zadáváte přímo eBance a žádný ze zaměstnanců nemá k dispozici přístup k údajům o vašem účtu v bance. Přenos dat je uskutečněn díky zabezpečenému protokolu HTTPS, kde se informace šifruje, aby je nikdo mimo banku nemohl přečíst.

Kamila S., Pardubice: Díky eBance platím rychle a bezpečně kdykoliv potřebuju. Doporučuji!

Nakupujte i bez peněz!

Ebanka vstup na účet má jednoduché ovládání a není tu nic, co byste neznali v rámci internetového bankovnictví. Ebanka vstup na účet vám připraví i překvapení, protože v době zadání platebního příkaz nemusíte mít na svém účtu v eBance dostatek financí – ty stačí dodat i v pozdější době v rámci doby splatnosti. Standardní doba splatnosti platebního příkazu činí 48 hodin, jestliže peníze nedorovnáte v určeném čase, platební příkaz se stornuje.

Inspirace:  Jak může vypadat podnikatelská půjčka?

Jak zaplatit přes eBanku?

Ve způsobu platby zboží se objeví například: dobírka, bankovní převod, eBanka. Vyberete si poslední možnost. Ebanka vstup na účet se objeví ihned po zadání platebních a adresních údajů. Následně se přejde do platebního systému eBanky, kde vyplníte údaje pro autorizaci – jedná se o autentizační kód, klientské číslo apod.

Ebanka vstup na účet
Taken / Pixabay