HK Investment – půjčka pro podnikatele

HK investment Patříte k podnikajícím osobám a jednoduše byste rádi otočili nějaké peníze? Možná je máte k dispozici, nebo také ne a sháníte je, protože kšeft si nechcete nechat ujít. V tomto případě je dobré si potřebnou částku půjčit, ale těžko vám někdo ze známých poskytne jen tak a hlavně rychle větší obnos. HK Investment s.r.o. vám půjčí i několik miliónů za zajímavých podmínek.

Výše půjčky: Od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro právnické osoby a fyzické osoby – OSVČ. Není nutné dokládat historii podnikání. K sepsání žádosti jsou nutné doklady. Fyzická osoba musí mít kopii občanského průkazu a také kopii OP od manžela/manželky. Právnická osoba potřebuje kopie občanských průkazů statutárních zástupců společnosti. dále musíte vlastnit bankovní spojení, kam budou posléze poslány peníze, kopii živnostenského listu či jiného oprávnění k podnikání. Dále budete potřebovat nabývací listiny k zástavě, výpis z katastru nemovitostí, fotografie nemovitosti apod.

Inspirace:  CCS Finance - Půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč

Na co si mohu půjčit: podnikatelské aktivity

Splatnost půjčky: Splatnost už od 1 měsíce. Splatnost se nastaví individuálně na základě bonity klienta.

Poplatky: Možnost předčasného splacení bez sankcí – dle zvolené varianty.

Ručení: Zástava, půjčka se zajišťuje až do 60% tržní nemovitosti.

Výše úroku: Pevný úrok p.a. 20%, ale úrok se stanovuje i individuálně na základě půjčené sumy a splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: online způsobem na webových stránkách společnosti

Rychlost poskytnutí peněz:  Žádost o úvěr bude vyřízena do 48 hodin od vyplnění formuláře online. Při podpisu smlouvy se vyplácí část půjčky hotově na ruku a zbývající část peněz obdržíte do sedmi dnů, až bude úvěr pro podnikatele kompletně uzavřený. Lze získat také EXPRESS peníze na bankovní účet do tří dnů po zapsáni zástavy na LV.

Inspirace:  HK Investment – Půjčka pro zaměstnance

Výhody půjčky od společnosti: Možnost půjčení vyšších částek bez dokládání historie podnikání, předběžné schválení do několika minut. Poradce s vámi projde smlouvu a vysvětlí jednotlivé body podrobně. Můžete mít dluh vůči státu a ten bude uhrazen v případě schválení půjčky.