Cofidis – Osobní úvěr

cofidisMohou vám vyjímečně scházet peníze, nebo se naopak potýkáte s delším nedostatkem financí. Říkáte si, že bude lepší všechny dosavadní závazky zaplatit a třeba začít s pravidelným splácením někomu, kdo vám půjčí? Ze známých, příbuzných a přátel se jistě najde jen hrstka pomocníků, ale existují banky a nebankovní společnosti, které vám ochotně poradí a pomohou. Ověřeným poskytovatelem půjček na našem trhu je i společnost Cofidis.

Výše půjčky: Od 40 000 Kč do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si zažádejte, pokud jste občanem ČR starším 18 let a máte doložitelný příjem či důchod. Nelze mít zápis v registrech dlužníků. Doložíte potvrzení o výši příjmu, kopii posledního měsíčního výpisu z bankovního účtu, kopii OP a jednoho dalšího dokladu totožnosti.

Inspirace:  Proma – Zaměstnanecká půjčka

Na co si mohu půjčit: Půjčka je určena na cokoliv – neuvádíte účel.

Splatnost půjčky: Půjčka se musí splatit v období od jednoho měsíce do 52 měsíců. Měsíční splátka se stanoví na základě vašeho momentálního rozpočtu. Splátky probíhají měsíčně. Osobní úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit bez sankcí.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručení a zástav

Výše úroku: RPSN: 24,0 %, úrok p.a.: 24,0 %

Možnost sjednání půjčky: Osobní úvěr COFIDIS si sjednáte snadno online způsobem. Rovněž lze zavolat na telefonní číslo 810 700 810, nebo zašlete svoje telefonní číslo a bude vám zpět zavoláno pracovníky Cofidisu.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budou převedeny na váš bankovní účet ihned po sjednání schváleného úvěru a vyřízení všech náležitostí. Žádosti se zpracovávají běžně do 10 minut od přijetí žádosti o úvěr.

Inspirace:  Cash For Life – rychlá půjčka do 10 000 Kč

Výhody půjčky od společnosti: Výhodou úvěru je tzv. revolving, který umožňuje, že se s pravidelnými splátkami obnovuje  úvěrová rezerva. Můžete si tedy půjčit kdykoliv znovu a bez dokládání potřebných formalit. Cofidis půjčuje bez poplatků předem, půjčka je bleskově vyřízena do deseti minut.