VATAonline – půjčka do výplaty

VATAonline – půjčka do výplatySetkali jste se s finančním problémem a nemáte moc času na jeho vyřešení? Vyskytly se krátkodobé finanční potíže a je třeba s nimi něco dělat, aby se nestaly většími? Stačí vám nižší částky, ale potřebujete je ihned? Máte možnost si půjčit u zavedených společností, ať už z bankovního nebo nebankovního sektoru. Druhou možnost zastupuje například Vataonline, kde obdržíte půjčku rychle.

Výše půjčky: Až 4 999 Kč, dlouhodobí a ověření klienti až 8000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatelé mohou chtít půjčku jenom v případě, že mají zdroj příjmů. Může se jednat o výplatu ze zaměstnání, příjmy z živnosti, důchodů  nebo ve formě peněžité pomoci v mateřství. Další podmínkou je příjem v hodnotě minimálně 10 000 Kč čistého měsíčně. Příjmy se dokládají. Osoby na rodičovské dovolené si nemohou půjčit. Půjčku nezískáte, pokud máte dluhy po splatnosti – nahlíží se do registru dlužníků! Nejprve se registrujte a posléze vás budou pracovníci firmy telefonicky kontaktovat.

Inspirace:  Cofidis - Osobní úvěr

Na co si mohu půjčit: Jedná se o neúčelovou půjčku, na cokoliv.

Splatnost půjčky: Maximálně 35 dní.

Poplatky: V případě předčasného zaplacení celé půjčky se vám vrátí přeplatek za úročení dnů, o které bylo placení zkráceno. Je nutné mít bankovní účet, ze kterého pošlete 1 Kč jako registrační poplatek.

Ručení: bez ručení a bez zástavy

Výše úroku: Úroky mají formu poplatků – záleží na délce splatnosti a výši.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku se žádá na internetových stránkách společnosti. tady najdete online formulář, vyplníte ho, kliknutím odešlete k posouzení.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze se odesílají po schválení okamžitě. Žádost se zpracovává běžně do 15 minut. Peníze se ihned odesílají do bank: Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, GE Money Bank, Raiffeisen Bank, mBank, Fio banka. V případě, že máte účet u jiné banky, peníze obdržíte následující den.

Inspirace:  Profi Credit - Úvěr 4999 Kč

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku lze získat ve velmi krátké době a dá se pohodlně zařídit online. Nenarazíte na žádné složité registrace a papírování. V případ, že nemáte požadovaný příjem, dozvíte se sumu, kterou si můžete půjčit.