Ekvita půjčka – rychlý nebankovní úvěr

Máte zájem o velké peníze? Chcete investovat hodně miliónů do obchodu, který vám přinese velké zisky? Potřebujete momentálně něco nákladnějšího zaplatit a svoje peníze budete mít k dispozici až později? Možná si právě vy najdete různé důvody k půjčení až miliónových částek. I ty se pochopitelně dají půjčit, pokud zajistíte řádné zajištění nemovitostí nebo několika nemovitostmi. Půjčky v miliónových sumách vám poskytne také společnost Ekvita.

Výše půjčky: Ekvita půjčka se poskytuje až do 70% tržní ceny nemovitosti, maximálně do 20 000 000

Kdo si může půjčit: O úvěr si mohou zažádat jedinci, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky a rovněž splňují věk nad 18 let. Stejné podmínky mají fyzické osoby i živnostníci. Při posuzování půjčky se nahlíží do registrů dlužníků.

Inspirace:  HK Investment – Rychlá půjčka do 30000 Kč

Na co si mohu půjčit: na cokoliv, půjčka je neúčelová

Splatnost půjčky: Doba splácení je možná na dobu 1 roku až pěti let. Úvěr je možné kdykoliv během jeho existence celý zaplatit bez sankčních poplatků.

Poplatky: Neplatí se žádné poplatky za posouzení a ani za vyřízení úvěru předem.

Ručení: bez ručitelů, úvěr je zajišťován zástavou nemovitosti či více nemovitostí

Roční úrok: Roční úrokové sazby je možné získat už od 15% p.a. Při existenci úvěru se nemění úroková sazba.

Možnost sjednání půjčky: Ekvita pobočky jsou k nalezení v Kladně a v Ostravě, kde se dá sjednat osobní schůzka. Rovněž můžete půjčku vyřídit online cestou.

Inspirace:  Profi Credit - Překlenovací úvěr

Rychlost poskytnutí peněz: U úvěru dochází ke schválení do cca 7 dnů. Po podepsání smlouvy se vyplácí peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Ekvita půjčka nevyžaduje zajištění v podobě ručitelů, protože se zajišťuje nemovitostmi. Půjčka se poskytuje ve vysokých částkách, až do mnoha miliónů. Úroková sazba je stálá po celou dobu trvání úvěrů. Poskytnutou částku lze kdykoliv celou zaplatit předčasně bez sankcí.

Ekvita půjčka Kladno
seagul / Pixabay