Jasmín styl – Půjčka před výplatou

jasmin-stylJak by se vám líbilo si nedělat starosti s penězi v době před výplatou? Můžete zkusit využít vypůjčení peněz na krátkou dobu, což vám přinese výhodu, že se nebudete muset nějakou dlouhou dobu starat o pravidelnost splátek. Půjčky před výplatou se poskytují většinou maximálně na dobu několika týdnů a je třeba počítat s tím, že se většinou jednorázově splácí i se stanovenými úroky či poplatky. Žádosti o půjčku před výplatou můžete poslat i do společnosti Jasmin styl s.r.o.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. Platí omezení pro první půjčku, která může činit max. 1000 Kč, druhá půjčka má omezení na maximálně 2000 Kč, třetí 3000 Kč, čtvrtá 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčky se mohou zajímat jenom plnoleté fyzické osoby. Žadatelé o půjčku nesmí být ve skluzu s úhradou jiných dluhů a platebních povinností, a to vůči žádné právnické nebo fyzické osobě. Rovněž není přípustné mít záznamy v seznamu dlužníků.

Inspirace:  Cofidis - Osobní úvěr

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splatnost je 21 a 30 dní.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zajištění

Roční úrok: Úroky se neuvádějí. Za poskytnutí půjček se počítají poplatky, které jsou předem stanovené a vlastně nahrazují úročení. Kdo si peníze půjčí, vrátí vypůjčenou sumu společně se stanovenými poplatky. Poplatek je např. pro půjčku 5000 Kč na 21 dní 1250 Kč, na 30 dní 1500 Kč. Při půjčení 10 000 Kč dělá poplatek za 30 dní 3000 Kč. Předčasné splacení nesnižuje  poplatek.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku získáte díky webovým stránkám. Online si vyplníte žádost o půjčku.

Inspirace:  BB půjčka dnes patří mezi zajímavé úvěrové produkty

Rychlost poskytnutí peněz: Pro schválení půjčky je potřeba obyčejně 24 hodin po podání žádosti, občas může jít o delší termín. Jakmile bude žádost přijata, kontaktují vás zástupci firmy a domluvíte se na osobní schůzce, pokud budete chtít peníze v hotovosti. Kdo nevyžaduje hotovost, bude mu sděleno realizování půjčky. Následně se peníze převedou na účet v bance nebo se pošlou poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku získáte rychle a vypůjčené peníze se dají utratit na cokoliv.