Půjčka před výplatou od NetCredit

Sháníte se po rychlé a zároveň kvalitní půjčce? Bohužel se vám přihodila nemilá událost a nevlastníte dostatek peněz, abyste mohli ihned zaplatit cosi důležitého a neplánovaného? Chybí vám několik tisícovek do výplaty, nebo přišlo vyúčtování služeb, které musíte ihned utratit? Říkáte, že by vám pomohla nízká půjčka s brzkou návratností, protože se nechcete zadlužit na nijak dlouhou dobu? Nápomocná vám může být nebankovní půjčka od Net Credit.

Výše půjčky: až 12 000 Kč. Při úplně první vaší žádosti však počítejte s omezením na maximálně  4 500 Kč.

Kdo si může půjčit: NetCredit půjčka před výplatou se poskytuje občanům české národnosti s trvalým pobytem v České republice. Dále se požaduje, aby byl žadatel ve věku v rozmezí od dvaceti do 65 let. Nejsou akceptovány žádné nedoplatky u jiných společností a nahlíží se do záznamů v registrech dlužníků. Nepočítejte s povolením půjčky, když budete mít exekuci nebo budete  žádat o oddlužení. Požadavkem pro poskytnutí půjčky jsou: stálý příjem, připojení do mobilní sítě a účet v bance.

Inspirace:  Dinero - finance & reality – Rychlá půjčka na cokoliv

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jedná se o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Online půjčka je splatná od 1 do 30 dnů. Uvedená lhůta se dá prodloužit,a le je třeba uhradit stanovený poplatek. Splacení nebo prodloužení půjčky je možné pouze před uplynutím lhůty.

Poplatky: bez poplatku předem za vyřízení, za prodloužení splácení půjčky se účtují extra poplatky

Ručení: bez ručitelů a dalšího zajištění

Roční úrok: Úročení je nahrazeno danou splátkou s poplatky. Veškeré sumy zaplatíte dohromady v dohodnutém termínu.

Možnost sjednání půjčky: Vyřízení půjčky se dá realizovat pomocí online verze žádání o půjčku. Nejprve je nutné se zaregistrovat na příslušných webových stránkách společnosti a hned poté můžete pokračovat tím, že vyplníte online žádost. Následně se po schválení vyplácejí  požadované peníze. Od druhé půjčky se dá využívat vyřízení půjčky přes SMS zprávu a s pomocí obdrženého hesla.

Inspirace:  Aerofin – Férová půjčka

Rychlost poskytnutí peněz: Od schválení půjčky potrvá cca 15 minut, než dojde k převodu peněz na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje snadno, rychle a z domova díky online žádosti. Peníze obdržíte do několika málo minut na váš bankovní účet.

Půjčka do výplaty od NetCredit
Půjčka do výplaty od NetCredit