Aerofin – Férová půjčka

aerofinLákadel ke kupování jen tak snadno nezmizí a člověk se musí ubránit věčným pastím. Už jste se nachytali a topíte se v pěkné dluhové pasti? Nebo se ještě nedá mluvit o velké pasti, ale zatím menší pastičce? Můžete zkusit zaplatit vaše dluhy tím, že si půjčíte a posléze budete splácet. Pokud vám jde o několik málo tisícovek do doby, než dostanete výplatu, může se vám hodit například Férová půjčka od Aerofin.

Výše půjčky: až 4999 Kč bez potvrzení o vašich příjmech

Kdo si může půjčit: Půjčku získáte klidně bez potvrzení o příjmu. Půjčit si tedy mohou i osoby, které mají momentálně malý příjem nebo dokonce žádný. Půjčka je vhodná jak pro nezaměstnané, tak pro studenty, důchodce, ženy na mateřské dovolené.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dá využít na cokoliv – je bezúčelová.

Inspirace:  Profi Credit - Překlenovací úvěr

Splatnost půjčky: Na splácení půjčky máte šest měsíců. Přesně se jednotlivé splátky rozloží do šesti předem stanovených měsíčních splátek. Půjčka má také možnost předčasného splacení. Dorovnání celé půjčky musí proběhnout v poslední den splatnosti – tento den už musí být připsány peníze na účtu společnosti. Vaše platba musí být označena díky variabilnímu symbolu – jde o číslo smlouvy. Pokud budete mít zájem o prodloužení jednotlivé splátky, jde to o max. 30 dní – písemně.

Poplatky: Neplatí se žádné poplatky předem. Prodloužení splátky se platí – 500 Kč.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Závisí na půjčené částce a na době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si zažádejte na webových stránkách společnosti Aerofin – tady vyplníte online žádost. Pak vám zkontaktuje operátor a dohodnete se na podrobnostech ohledně vaší půjčky.

Inspirace:  Nebankovní dům – půjčka do 10 000 Kč

Rychlost poskytnutí peněz: Po schválení půjčky se peníze převádějí na váš bankovní účet – jde o dobu okolo patnácti minut.

Výhody půjčky od společnosti: Nebankovní půjčku od Aerofin získáte za jasně daných podmínek. Ve smlouvě se uvede výše úroků i sankční poplatky pro případy, že nebudete splácet dle dohody. Nedokládají se vaše příjmy, nevyžadují se ručitelé a nekontroluje se registr dlužníků. Půjčku si můžete vzít  opakovaně.