Profi Credit – Zaměstnanecký úvěr

profi-creditUvažujete o půjčce, protože vám chybí nějaké finance na zrealizování vašeho snu? Chcete si pořídit nové auto, myčku na nádobí, kotel, potřebujete předělat topení, zrenovovat koupelnu nebo by se vám líbil na zahradě bazén? Dlouhé šetření většinu lidí nebaví, proto nastupují půjčky, které si vezmete, užijete si peněz podle potřeby a následně splácíte v dohodnutém období. Ne úvěry se specializuje i společnost Profi Credit.

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 166 000 Kč

Kdo si může půjčit: Úvěr je určen občanům se stálým příjmem. Nemusí se jednat jenom o příjmy ze zaměstnání po zkušební době, ale můžete pobírat výsluhovou rentu, starobní nebo invalidní důchod, mateřský nebo rodičovský příspěvek. Musí jít o žadatele s minimálním věkem 18 let a s trvalým pobytem v ČR. Nutné doklady pro úvěr: kopie občanského průkazu klienta, originál potvrzení zaměstnavatele o příjmu, důchodci dodají důchodový výměr nebo ústřižek aktuální složenky, dokumenty o dalších příjmech, jeden kontaktní doklad (výpis z běžného účtu. SIPO, vyúčtování za elektřinu, služby, plyn apod.),   zřízení inkasa na výši požadované splátky. V případě, že budete mít u půjčky jednoho až dva ručitele, dodají rovněž kopie dokladů totožnosti  a potvrzení o příjmu.

Inspirace:  VATAonline – půjčka do výplaty

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel poskytnutí.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná na 12 – 48 měsíců.

Poplatky: bez poplatku předem za vyřízení

Ručení: Ručitel nebo spolužadatel se požadují v případě nízké bonity. Ručitele musí mít žadatel, kterému je více jak sedmdesát let.

Roční úrok: Konkrétní sazby úroků sděluje úvěrový poradce firmy Profi Credit. Úroky se odlišují dle půjčené částky a doby splatnosti.

Inspirace:  Jasmín styl - Půjčka před výplatou

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se dává na webových stránkách společnosti. Jde o jednoduché a rychlé online vyřízení.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze lze mít do 24 hodin k dispozici od uzavření smlouvy – převádějí se na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vhodná i pro osoby, které byly odmítnuty v bance v záležitosti půjčení peněz. Půjčka je vyřízena rychle. Je možný automatický revolving, pokud řádně splácíte dle termínů splátkového kalendáře.