Tommy Stachi – Rychlá půjčka 3000 Kč

tommy-stachi1Potřebujete malou částku do výplaty? Hodí se vám tři tisíce  a nemáte zájem se víc zadlužovat? Nebankovní krátkodobé půjčky v řádu několika tisícovek poskytuje mnoho společností. Ve většině není problém získat obnos takřka okamžitě a předat ho tam, kde je potřeba včas. Zaplatit můžete například dluh na telefonu, dluh elektřiny, opravu pračky, myčky či cokoliv jiného – důvody půjčení peněz se neuvádí.

Výše půjčky: 3000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si může zažádat každý občan České republiky ve věku od 21 do 70 let. Rovněž musíte mít dostatečný příjem na splátku a není možné půjčku poskytnout, když jste zatíženi exekucí. Budete potřebovat dva doklady totožnosti a potvrzení dokazující váš příjem.

Inspirace:  Cofidis - Úvěr na cokoliv

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, důvody k půjčce se neuvádí.

Splatnost půjčky: Splácení probíhá formou měsíčních splátek. Půjčku lze kdykoliv splatit předčasně bez sankcí a poplatků.

Poplatky: Půjčka se poskytuje bez poplatků předem za posouzení.

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Výše úroku: Celkovou částku i s poplatky (úroky) jsou oznámeny v závislosti na době splácení. Částku k zaplacení se dozvíte předem.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka 3000 Kč od Tommy Stachi se sjednává přímo na pobočce v hotelu Olšanka, ve druhém patře, na adrese Táboritská 1000/23, Praha 3 – Žižkov. Na pobočku se nemusíte nijak předem objednávat, stačí přijít v provozní době rovnou.

Inspirace:  AB půjčky – Půjčka Nej

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se vyplácí ihned po podepsání smlouvy v hotovosti na pobočce. Peníze budete mít do deseti minut k dispozici.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje bez poplatků předem na pobočce, kde se každý dočká individuálního přístupu. Umožněno je měsíční splácení a není potřeba ve stanovené brzké lhůtě vrátit půjčenou částkou i se stanoveným poplatkem. K vyřízení půjčky není potřeba shánět ručitele.
 


Tommy Stachi – Rychlá půjčka až do 50000 Kč