CCS Finance – Půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč

Chystáte se investovat až miliónové částky, ale už předem víte, že to nepůjde bez cizí pomoci? Ani větším investicím se nezavírají brány nebankovních či bankovních institucí, stačí mít představu o vašem budoucím podnikání. U vyšších částek se pochopitelně vyžaduje zajištění nemovitostmi v dostatečné hodnotě. Půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč je možná také od CCS Finance. Zrealizování půjčky je dostatečně rychlé!

Výše půjčky: Od 200 000 Kč do 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat jedinci, kteří mají k dispozici nemovitost k zástavě. Při podání žádosti o půjčku budete dokládat: kopii občanského průkazu žadatele a manžela/ky, katastrální mapu (originál ne starší než tři měsíce), kopii OP majitele nemovitosti, jestliže se liší od žadatele. Dále dodáte aktuální LV – originál, nabývací tituly v ověřené kopii dle originálu, fotky nemovitosti, údaje o rozměru nemovitosti po obvodu a m2. Nesmí chybět ani potvrzení o příjmu, aktuální výše dlužné částky, když máte zástavu na nemovitost. Nemovitost je nutné mít zkolaudovanou.

Inspirace:  Home Credit - Hotovostní půjčka

Na co si mohu půjčit: Půjčka je určena na cokoliv – účel se nesděluje.

Splatnost půjčky: Půjčka má splatnost od dvou do 30ti let.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Půjčka se poskytuje bez požadavků na ručitele – provádí se však zástava nemovitosti.

Roční úrok: 8 % – 13 %

RPSN: Odvíjí se podle poskytnuté výše a sjednané doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádost lze dát online, následné vyřízení proběhne osobně.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky zabere přibližně jeden měsíc, posléze se peníze převedou na váš bankovní účet.

Inspirace:  Profi Credit - Účelový úvěr

Výhody půjčky od společnosti: Peníze budete mít k dispozici díky vašemu účtu v bance, kam se půjčka převede. Nemusíte dokládat příjem, ale vyžaduje se předložení pracovní smlouvy. Pokud chcete doložit příjem, dočkáte se zvýhodněného úroku sazbou 2 %. Potvrzení o příjmu doložíte jako originál na formuláři volitelné banky. Ostatní doložitelné příjmy se vám přičtou k oficiálnímu příjmu. Nenahlíží se do registrů dlužníků. Nemovitost může být zastavena a může být na ni exekuce – po poskytnutí úvěru se toto vyplatí a dostanete zbývající část peněz.

CCS Finance - Půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč
PublicDomainPictures / Pixabay