Profi Credit – Účelový úvěr

profi-creditV současnosti není mnoho podnikatelských aktivit žádnou procházkou růžovým sadem. Stále je třeba něco modernizovat, měnit a přizpůsobovat se nejmodernějším trendům. Může se stát i vaší firmě, že se potřebuje dostat někam dopředu, ale momentálně hledá způsob, jak tento krok zaplatit. Pomoci vám může Profi Credit s účelovým úvěrem.

Výše půjčky: od 30 000 Kč do 300 000 Kč

Kdo si může půjčit: Úvěr je určen pro podnikatele a živnostníky. O úvěr si může zažádat osoba s trvalým pobytem na území ČR a v minimálním věku 18 let. Žadatel musí mít dostatečnou výši obratu své firmy. Doložíte kopii občanského průkazu žadatele a ručitele, kopie výpisů z účtu žadatele a ručitele, kopii živnostenského listu žadatele a jiné dokumenty potřebné k ručitelství nebo k zástavě nemovitosti.

Inspirace:  Profi Credit - Překlenovací úvěr

Na co si mohu půjčit: Určeno k zakoupení vybavení, strojů a zařízení pro podnikání. Peníze z úvěru lze využít k modernizaci provozovny, k nákupu profesionálního vybavení apod.

Splatnost půjčky: Splácení je možné v delším časovém období. Splátky si lze rozložit v čase od dvanácti do 48 měsíců.

Poplatky: bez poplatku za vyřízení a schválení půjčky

Ručení: Úvěr se zajišťuje ručitelskými závazky nebo zástavou na nemovitost. V případě, že má žadatel dostatečný příjem, nepožaduje se ručitel ani zástava nemovitosti.

Roční úrok: Úrok se odvíjí podle půjčené částky a doby splatnosti.

RPSN: Závisí na půjčené částce a době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku lze sjednat na pobočce nebo online.

Inspirace:  Aerofin – Férová půjčka

Rychlost poskytnutí peněz:  Po vyřízení půjčky se peníze odesílají na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Úvěr využijí podnikatelé a živnostníci. Doba splácení je možná až na dva roky. Při posuzování půjčky a vyřizování nemusíte platit žádné poplatky. Lze předčasně splatit celý úvěr. Můžete si nechat bezplatně odložit splátky. Úroky se dají odepsat z daní.