Dinero – finance & reality – Rychlá půjčka na cokoliv

Dinero - finance & reality – Rychlá půjčka na cokolivČeká vás neplánované vydání a bankovní konto je takřka na nule? Z finančních problémů vás mohou dostat půjčky, které jsou vyřízeny rychle a tedy včas, aby mohly něco zachránit. Nebankovní půjčky jsou známé tím, že není potřeba dokládat tolik dokumentů jako u bankovních a schválení probíhá v co nejkratším termínu. Dinero – finance & reality je rovněž jednou z možností, kde si půjčit.

Výše půjčky: Od 5.000 Kč až po 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčit si mohou občané České republiky nebo cizinci s trvalým pobytem na území ČR. Půjčka bude poskytnuta osobám starším 18 let, zaměstnancům po zkušební době – i na pracovní smlouvu na dobu určitou, důchodcům s plným nebo částečným důchodem, jedincům na mateřské či  rodičovské dovolené, rentiérům a všem, kteří mají doložitelný pravidelný měsíční příjem. Žadatelé dokládají  platný občanský průkaz, potvrzení o příjmu ze zaměstnání nebo důchodový výměr, doklady o jiných příjmech – výživné, sociální dávky atd. a vpis z bankovního účtu popř.  smlouvu od nového účtu.

Inspirace:  Profi Credit - Zaměstnanecký úvěr

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Výši splátek a dobu splatnosti si určí klienti sami. Splácení probíhá po pravidelných měsíčních splátkách a je možné celou půjčku doplatit předčasně. Splátky je možné na žádost odložit.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Půjčky lze získat i bez účasti spolužadatele – manželky/manžela, bez ručitele. U půjček nad 160 000 probíhá zajištění nemovitostí.

Inspirace:  TGI Money - Hypopůjčka

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku podáváte online způsobem. Schválení či zamítnutí budete znát už do patnácti minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Okamžitě po podpisu smlouvy se peníze převedou na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Lze si půjčit i vyšší částky, nižší není nutné zajišťovat ručitelskými závazky ani nemovitostí. Rychlé vyřízení od zaslání žádosti o půjčku. Nezáleží na záznamech v bankovních registrech.