Acema Credit – Rychlá půjčka

acema creditMožná se ptáte svých známých, kde je možné si rychle půjčit, ale nemohou vám poradit jinak než v bance. V současnosti však existuje také řada nebankovních společností, které se zabývají různými druhy půjček. Půjčky jsou vyřízeny velmi brzo a šance je vyšší pro více osob. Rychlé půjčky až do několika miliónů poskytuje také společnost Acema Credit.

Výše půjčky: od 100 000 Kč až 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Každý plnoletý občan s možností zajištění díky nemovitosti v osobním vlastnictví.

Na co si mohu půjčit: Půjčka na cokoliv – nezkoumají se důvody, proč peníze potřebujete a za co je utratíte je zcela na vašem rozhodnutí.

Splatnost půjčky: Splatnost půjček je možná až na 20 let. Splácet probíhá pravidelnými měsíčními splátkami. Peníze posíláte převodem z účtu na základě požadovaného trvalého příkazu k úhradě. Předčasné splacení úvěru je možné kdykoli během trvání půjčky – úroky za zbývající období se neplatí a za smluvní poplatek.

Inspirace:  Infraco - Spotřebitelský úvěr se zástavou

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nevyžadují se ručitelé, ručí se nemovitostí. K ručení se hodí byt, kancelář, pozemek, rodinný dům, chata či jiný objekt k rekreaci, obchodní prostor. Více o nebankovních půjčkách na http://nebankovnipujckyhned.cz/

Výše úroku: Závisí na půjčené částce a na období splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost nejlépe podáte pomocí online formuláře. Po jeho vyplnění se předschválení dočkáte do několika minut. K žádosti je třeba doložit výpis z katastru nemovitostí – nesmí být starší než tři měsíce. Dále dodáte nabývací titul či jiné doklady dokazující o vlastnictví nemovitosti. Dále jsou potřeba platný občanský průkaz a další doklad totožnosti, občanský průkaz manžela/manželky a druhý doklad totožnosti.

Inspirace:  Aerofin – Férová půjčka

Rychlost poskytnutí peněz: Po vyřízení půjčky se peníze odesílají na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena rychle a bez skrytých poplatků. Poradce s vámi detailně projde celou smlouvu. Není vyžadováno potvrzení příjmu a neprověřují se registry dlužníků. Nepotřebují se ručitelé, úvěr se zajišťuje nemovitostí. Dopřát si můžete i nezávaznou kalkulaci zdarma.