Cresco – rychlá online půjčka

cresco groupMáte nenadálé výdaje, nebo jste se jen rozhodli, že by se vám hodilo něco koupit? Může se jednat o nový nábytek do bytu, o zaplacení studijního pobytu, o nové auto či zcela nové vybavení šatníku. Záleží na vás – půjčky se poskytují na cokoliv a rovněž dost rychle! A kdo ví, třeba se stanete dalším spokojeným zákazníkem společnosti CRESCO GROUP s.r.o., která se zabývá půjčením peněz ve velmi krátkém čase.

Výše půjčky: od 10.000 Kč až do 150.000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou žádat zaměstnané osoby, podnikatelé (OSVČ), státní zaměstnanci, důchodci. U nižších částek lze žádat i bez příjmů. Žadatelé musí být ve věku 18 -65 let a musí jít o občany České republiky. Doložíte občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. Zaměstnanci nebo OSVČ si připraví údaje o firmě – adresu, přesný název, telefon a IČO.

Inspirace:  CreditON – půjčka před výplatou

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je stanovena až na maximálně 84 měsíců. V případě zájmu můžete požádat o doložení až čtyř měsíčních splátek. V případě řádného splácení vám bude vrácena polovina úroků.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele

Výše úroku: Závisí na půjčené částce a době splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se podává přímo na webových stránkách společnosti – online způsobem. Navíc máte možnost po celých 30 dní od smlouvy odstoupit. Zrušení je v tomto případě bez sankcí.

Inspirace:  Cash For Life – rychlá půjčka do 10 000 Kč

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka je vyřízena do 24 hodin a v této době může dojít i k vyplacení půjčené částky. Peníze se posílají na bankovní účet nebo si je vyzvednete na poště.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčky se vyřizují velmi rychle, bez ručitele, zástav a bez udání účelu. Celý měsíc (30 dní) máte možnost od uzavřené půjčky odstoupit.
 


Konsolidace půjček od Home Credit