Pepa – Půjčka Pepa

Dluhy nejsou nic příjemného, ale pokud si je naděláte cíleně, může vás to dostat z nejhorších finančních situací. Půjčka je možností, jak mít peníze na různé výdaje a díky následnému domluvenému splácení si řídíte vaše příjmy podle představ. Půjčky se dnes poskytují v nízkých i vysokých částkách. Účely není většinou nutné uvádět, tudíž si můžete půjčit na cokoliv. Půjčky peněz získáte také od půjčky Pepa.

Výše půjčky: od částky 999 Kč do 150 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou žádat občané ČR ve věku od 18 do 65 let. Pro zažádání  o půjčku nebudete potřebovat dokládat příjmy. Nebude se nahlížet ani do registrů dlužníků. Půjčka je dostupná pro většinu zájemců, protože neklade důraz na shánění obsáhlé dokumentace.

Inspirace:  Quick půjčka - Qkonto

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se poskytuje jako neúčelová.

Splatnost půjčky: 21 dní

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Není nutné mít ručitele a nepožaduje se ani ručení nemovitostí či jiné záruky.

Roční úrok: Stanoví se poplatky, nahrazující úroky.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku můžete sjednat pohodlně online. Na webových stránkách si postačí vyplnit online žádost. Následně se ověří uvedené údaje a na základě jejich posouzení dojde k získání nebo zamítnutí půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte už v rámci jednoho dne, nepotřebujete absolvovat  žádné osobní schůzky. O schválení vás informují zástupci společnosti již do 2 hodin od odeslání žádosti. Peníze získáte převodem na váš bankovní účet nebo poštovní poukázkou, která dojde do přibližně čtyř pracovních dnů.   

Inspirace:  Credium - NEJlepší půjčka Credium

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka Pepa se poskytuje zájemcům o peníze bez nahlížení do registrů bankovních a nebankovních institucí. V registrech se nacházejí informace o neplatičích půjček. Půjčku získáte velice rychle díky vyřizování po internetu. O půjčku si zažádejte i opakovaně, ale stávající musí být řádně splacena. Nedokládá se příjem a pro stálé klienty se mohou zajistit také půjčky s vyššími sumami.

Půjčka Pepa je výhodná
byrev / Pixabay