Omega půjčka – půjčka do 5 000 Kč

omega pujckaPrát se o peníze skutečně nemá smysl – pokud je nemáte dostat, nedostanete. Nebo právě čekáte na výplatu a je vám těžko, protože nemáte ani korunu v peněžence? Horší finanční období vám pomohou překlenout mnohé druhy nebankovních půjček. Půjčky do výplaty se poskytují v nižších částkách a mají krátkodobou splatnost – přesně na dobu, než se vše vyřeší a váš bankovní účet nakyne díky výplatě. Půjčit se dá i u Omega půjčky.

Výše půjčky: 1000 Kč až 5000 Kč – pro nové žadatele platí omezení na maximálně 3000 Kč

Kdo si může půjčit: Omegu půjčku si mohou vzít plnoletí občané České republiky – všichni ve věku nad 18 let. U žadatelů byla stanovena podmínka nemít žádné záznamy v registrech dlužníků. K žádosti budete dokládat číslo bankovního účtu a číslo mobilního telefonu – používané. Není třeba vás zvát k osobnímu podpisu smlouvy. Rovněž nebudete dokládat nic, kde budete vyjadřovat svůj průměrný příjem.

Inspirace:  Ekvita půjčka – rychlý nebankovní úvěr

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se dává bez udání účelu.

Splatnost půjčky: Půjčka má splatnost od 7 do 30 dnů. Splatnost lze také prodloužit o 7 nebo 14  dní, ale za prodloužení budete platit další stanovený poplatek.

Poplatky: Za vyřízení a posouzení půjčky se neplatí nic předem. Zaplatíte jenom 1 Kč na účet společnosti, aby se dalo dobře ověřit číslo vašeho bankovního účtu.

Ručení: Půjčka se dává bez ručitelů.

Roční úrok: Na webových stránkách Omegy půjčky snadno najdete, kolik budou činit poplatky (zastupují úročení). Všechno je předem stanoveno a výše se mění podle půjčené výše a podle počtu dní ke splacení.  

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se nejčastěji sjednává online způsobem. Jde o rychlé vyřízení a posouzení. Stačí vyplnit formulář, zaregistrovat se, vyplnit potřebné údaje a odeslat žádost o o půjčení požadované částky peněz.

Inspirace:  VATAonline – půjčka do výplaty

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se vyřizuje do cca 15 minut. Peníze se následně odesílají na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je velice rychle vyřízena a schvalování zabere několik minut vašeho času. Peníze se odesílají na váš bankovní účet už do do čtvrt hodiny od schválení. Pro stálé klienty jsou nachystány různé bonusy. Nemusíte dokládat vaše příjmy. Půjčky se posuzují 24 hodin denně – včetně víkendů a svátků.