Quick půjčka – Qkonto

Potřebujete peníze ihned? Není možné si sjednat žádný odklad placení a pokud neseženete dostatek peněz, bude zle? Některé případy finanční nouze skutečně vyžadují rychlé řešení. V těchto případech je dobré se porozhlédnout po nějaké formě půjčky. Ne vždy vám půjčí osoby z vašeho okolí, ale stále existuje možnost se obrátit na profesionální instituce, kam se řadí i nebankovní poskytovatelé. Qkonto je půjčkou od Quick půjčky, sjednání zařídíte velice rychle a jednoduše!

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si může požádat každý zájemce, pokud má nějaký stálý příjem o  výši minimálně 9 000 Kč. Půjčka je uskutečnitelná pro zaměstnance, důchodce, OSVČ nebo ženy na mateřské dovolené. Věk žadatelů je akceptován od minimálně osmnácti let.

Inspirace:  Jaké má nebankovní půjčka pro problémové klienty výhody?

Na co si mohu půjčit: Quick půjčka se poskytuje jako neúčelová, peníze jsou k dispozici na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky je možné hotovostním nebo bezhotovostním způsobem. Čerpání je libovolné. Splácení se uskutečňuje v pravidelných měsíčních splátkách.

Poplatky: Půjčka se posuzuje a vyřizuje bez poplatků předem.

Ručení: Není vyžadováno ručení osobami ani zástava majetku.

Roční úrok: Výše úroků se odvíjí podle vypůjčené částky a délce doby splácení.

RPSN: Odvíjí se podle doby splácení, výše půjčky apod.

Možnost sjednání půjčky: Quick půjčku je možné získat v rámci celé České republiky.

Rychlost poskytnutí peněz: Quick půjčka se schvaluje hned. Ani vyplacení peněz se nijak neprotahuje a peníze se vyplácejí okamžité. Komplikovanější případy čekají na vyřízení a posouzení o něco déle – posouzení a vyplacení peněz probíhá do 24 hodin.   

Inspirace:  Credium - NEJlepší půjčka Credium

Výhody půjčky od společnosti: Očekávejte snadné a rychlé vyřízení půjčky. Můžete se spolehnout na profesionalitu a rychlé vyřízení bez zdlouhavého vyplňování papírů. Nekontrolují se registry dlužníků, z čehož vyplývá, že lze mít nějaké nesrovnalosti v oblasti placení jiných půjček a úvěrů.

Quick půjčka
AlexHbaiu / Pixabay