Profi Credit – Úvěr 4999 Kč

profi-creditPůjčka na cokoliv se šikne občas každému. Nemusí jít zrovna o vysoké částky, aby se člověk dostal z nějaké nepříjemné situace, kterou komplikuje momentální nedostatek peněz. Menší úvěry vám například pomohou před výplatou, kdy nezbývá mnoho na účtu v bance nebo v peněžence. Půjčky od společnosti Profi Credit Czech, a. s. Mají za sebou již bohatou historii a jsou stále oblíbené mezi klienty. Chcete to zkusit i vy?

Výše půjčky: až 4999 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou zažádat osoby s pravidelným měsíčním příjmem. Jejich věk musí být minimálně 18 let. V případě, že je vám nad 70 let, bude požadován ručitel. Podmínkou je trvalý pobyt na území ČR. K žádosti doložíte kopie občanského průkazu klienta a ručitele, kopie řidičského průkazu nebo cestovního pasu klienta a ručitele, čestné prohlášení o příjmu klienta a ručitele, u důchodců kopie důchodového výměru či ústřižek aktuální složenky a dokumenty s doložením případných jiných příjmů – sociální dávky, výživné atd.

Inspirace:  Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Na co si mohu půjčit: Peníze z půjčky lze využít na cokoliv chcete – není třeba nijak dokládat účel.

Splatnost půjčky: Splácení je umožněno na dobu 9 až 12 měsíců.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Ručitel se vyžaduje pouze u osob nad 70 let věku. Ručitel a spoludlužník mohou být vyžadováni ke zvýšení bonity klienta.

Roční úrok: Výše úroků je závislá na výši úvěru a na době splácení – konkrétní úroková sazba bude sdělena úvěrovým poradcem.

Inspirace:  Pegas půjčka

Možnost sjednání půjčky: O půjčku se žádá online způsobem. Na stránkách společnosti vyplníte žádost o půjčku, vzápětí se dozvíte, zda byla schválena.

Rychlost poskytnutí peněz: Pokud bude půjčka schválena, peníze můžete získat již do 24 hodin na váš bankovní účet.  

Výhody půjčky od společnosti: Peníze se posílají do 24 hodin od podepsání smlouvy. Půjčka je vyřízena rychle.