Finaktiv – půjčka do výplaty

Nechápete, jak se vám mohlo stát, že jste zase nevyšli s výplatou? Chybí vám v době před výplatou několik tisícovek pro přežití? Nebo vás přepadl nečekaný výdaj, který se může vyskytnout například díky nedoplatku plynu, elektřiny, opravě rozbité pračky, kotle apod?

Dopřejte si vše, co potřebujete. Právě teď a bez starostí, stačí si zařídit výhodnou půjčku, která vám dává možnost mít nižší částky prakticky ihned. Taková je i půjčka do výplaty od Finaktiv.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 5000 Kč. Jestliže dojde k domluvě, je možno obdržet půjčku až ve výši 10 000 Kč se splatností jeden měsíc. Novým klientům a jejich první žádosti bude vyhověno jenom do maximálně 2000 Kč půjčky.

Kdo si může půjčit: Půjčka do výplaty se poskytuje zájemcům z okolí Uherského Hradiště, cca do vzdálenosti 20 km. Trváte na půjčce od společnosti Finaktiv? Podmínkou k získání je, že žadatelé musí být zaměstnáni delší dobu než tři měsíce. K žádosti o půjčku dodáte kopii občanského průkazu, kopii výplatní pásky a pracovní smlouvy. Dále si připravte výpis z účtu. Pro posuzování nejsou důležité záznamy v registrech dlužníků.

Inspirace:  Tommy Stachi – rychlé nebankovní půjčky

Na co si mohu půjčit? Půjčka je určena na cokoliv – neúčelová půjčka.

Splatnost půjčky: 15 dní

Poplatky: Nepočítají se poplatky předem. Nezaplatíte ani žádné poplatky během půjčky kromě stanoveného poplatku, nahrazujícího úročení.

Ručení: bez ručitele a bez zástavy.

Výše úroku: Při půjčení 500 Kč vrátíte 625 Kč, při 1000 Kč vrátíte 1250 Kč, při 2000 Kč vrátíte 2500 Kč, při 3000 Kč vrátíte 3750 Kč, při 4000 Kč vrátíte 5000 Kč, při půjčení 5000 Kč budete vracet 6250 Kč.

Inspirace:  Omega půjčka – půjčka do 5 000 Kč

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce firmy Finaktiv se sjedná půjčka a potřebné náležitosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít hned, žádost je rychle vyřízena.

Výhody půjčky od společnosti: Rychle dostanete potřebné peníze na základě sjednané půjčky, nebudou se kontrolovat registry dlužníků. Nevyžadují se poplatky za vyřízení a poskytnutí půjčky. Půjčka se poskytuje na krátkou dobu – půjčíte si a zaplatíte vše v brzkém termínu.

půjčka do výplaty
blickpixel / Pixabay