Expert na půjčky vám dá až 10000 Kč

Půjčky se lehce stanou součástí vašeho života, a to hlavně v době, kdy nemáte naspořeno dostatečné množství peněz, anebo čekáte výplatu až za několik dní. Ano, i rychlé půjčky mají své výhody. Jednoduše si pjčíte a pak vrátíte domluvenou částku i s úroky nebo poplatky. Půjčky netrvají dlouho, vyřízení je velice rychlé a nevyžaduje náročné shánění ručitelů a dokumentů. Pomoci vám může také Expert půjčka od MRM Financial.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku lze požádat, když jste již plnoletí, tedy ve věku nad 18 let. Není nutné dokládat potvrzení o příjmu. Vzhledem k požadavku nedokládat příjem je půjčka otevřena i pro nezaměstnané, pro ženy na mateřské dovolené, seniory, studenty atd. zároveň se při posuzování nedívá do registru dlužníků.

Inspirace:  CreditON – půjčka před výplatou

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv, jde o bezúčelovou půjčku

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je stanovena na 21 dní. V případě potřeby se dá splácení prodloužit na 42 dní. Počítejte s tím, že při prodloužení půjčky se platí extra poplatek – výše závisí na půjčené částce a na době prodloužení.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: U půjčky se neplatí úroky, ale zastupují je stanovené poplatky z půjčené částky a z doby splatnosti.

RPSN: Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 434%

Možnost sjednání půjčky: Půjčku se dá zařídit online. Nejdříve se musíte zaregistrovat. Následné vřízení je velmi snadné a zabere cca čas do jedné hodiny. Nevyžaduje se žádná osobní schůzka.

Inspirace:  Credium - NEJlepší půjčka Credium

Rychlost poskytnutí peněz: Stávající klienti dostanou peníze ihned převodem na jejich bankovní účet, který je nutné už mít při první registraci – bude se zadávat číslo. S kontem u Komerční banky přijdou peníze ihned, u ostatních bank půjde o připsání do 24 hodin. Každý nový klient nejprve obdrží peníze poštovní poukázkou cca do 3 dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka bude hotova v rekordním čase, není potřeba dokládat potvrzení o příjmu, půjčka je dostupná většině klientů. Podmínky půjčky plus částky k zaplacení jsou přesně určené předem.

Expert půjčka
blickpixel / Pixabay