CreditON – půjčka před výplatou

creditonJiž několikrát jste uvažovali o peněžní výpomoci od banky nebo nebankovní společnosti? Půjčky se nedávají jen na velké věci a v případě potřeby velkého placení, mohou vám být nápomocné třeba v době před výplatou, kdy se nedostává ani na základní potřeby a šetří se každá koruna. Půjčky od nebankovních společností se vyznačují rychlostí vyřízení, což je v těchto případech nutné. Zažádat si můžete také u spol. CreditON.

Výše půjčky: Půjčit se dá až 10 000 Kč. Pro nové žadatele platí omezení  – částka půjčky je maximálně 3.500 Kč. Pokud dojde u půjčky k včasnému splacení, může být příští půjčka v částce až 5.000 Kč, třetí půjčka pak může dělat až 10.000 Kč.

Kdo si může půjčit: U CreditON se nemusejí dokládat příjmy, k půjčení se mohou odhodlat i nezaměstnaní lidé, osoby s rodičovskými příspěvky, jedinci se starobním či invalidním důchodem nebo plnoletí studenti.

Inspirace:  Quick půjčka - Qkonto

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová – peníze utraťte podle chuti.

Splatnost půjčky: se splatností až 30 dní

Poplatky: První žádost je podmíněna registrací a k ověření je třeba poslat ověřovací poplatek 1 Kč na účet společnosti CreditON. Jiné poplatky se za posouzení a vyřízení žádosti o půjčku neúčtují.

Ručení: půjčka bez ručitele

Výše úroku: Na webových stránkách společnosti si jednoduše vyhledáte, kolik zaplatíte poplatky – úroky na půjčené částky v různých výších. Například, jestliže si půjčíte 2000 Kč, poplatek činí  321 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá snadno zařídit z pohodlí domova – nutná je registrace a posléze vyplnění online formuláře.

Inspirace:  Expert na půjčky vám dá až 10000 Kč

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze dostanete ihned po schválení – převádějí se do 30 minut na váš bankovní účet. Lze se také dohodnout na poslání peněz poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je bleskově posouzena a vyřízena. Peníze obdržíte rovněž velmi rychle. Nemusíte mít ručitele a nedokládají se příjmy. Sami se rozhodnete o poslání peněz na účet do banky či poštovní poukázkou. Přidělení půjčky je částečně automatizované.