Home Credit – Stříbrná karta Home Credit

homecredit1-150x150Umíte si představit, že se najednou zbavíte hlídání stavu bankovního účtu na konci měsíce? Je známo, že mnoha lidem se před výplatou nedostávají finance, ale nemusí jít jenom o toto období. Peníze z kreditní karty jsou vám k dispozici neustále – vždy, když je skutečně potřebujete a zároveň víte, že nebude problém peníze zase vrátit.

Výše půjčky: 10 000 Kč – 40 000 Kč

Kdo si může půjčit: O kreditní kartu si mohou  zažádat osoby plnoleté a se stálým zdrojem příjmu. Budete potřebovat dva doklady totožnosti a údaje o firmě, kde pracujete. OSVČ připraví rovněž údaje o firmě – jde o přesný název, telefon, adresu a IČO.

Na co si mohu půjčit: Kreditní karta se vydává bez potřeby znát účel použití – platit můžete cokoliv.

Inspirace:  HK Investment – Rychlá půjčka do 30000 Kč

Splatnost půjčky: Měsíční splátka činí vždy 4 % z úvěrového rámce. Výše splátky se tedy neodvíjí podle toho, kolik peněz využijete z karty – měsíční splátky jsou pevné. Celou půjčenou částku je možné splatit bez sankcí.

Poplatky: Vydání a vedení karty je zdarma. Správa kartového účtu se měsíčně platí 35 Kč.

Ručení: bez ručitelů

Roční úrok: Úroková sazba (bezhotovostní platby a výběry v hotovosti) činí 26,64%.

Možnost sjednání půjčky: Stříbrná karta Home Credit se v současné době už neposkytuje. Uvedené informace však platí pro klienty, kteří si kartu už pořídili a využívají ji.

Inspirace:  CCS Finance - Půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč

Rychlost poskytnutí peněz: ihned po vyřízení

Výhody půjčky od společnosti: Peníze z kreditní karty se dají využít najednou, ale i po částech. Není problém předčasně splatit celou půjčku, pokud získáte peníze navíc a rozhodnete se vyrovnat vaše dluhy. To vše bez sankcí. Splácí se v pravidelných a předem určených splátkách. Vyřízení je snadné. Měsíční elektronické výpisy máte k dispozici zdarma.