TGI Money – Hypopůjčka

Potřeba financí nejde nijak ututlat, prostě se někdy dají těžce sehnat v dostatečné výši. Chcete si přilepšit a pokrýt vaše výdaje na domácnost? Potřebujete zaplatit koupi pozemku, rekonstrukci bytových prostor vašeho domu, zájezdu pro své děti? Chcete peníze pro více účelů? Půjčky dnes nabízejí bankovní i nebankovní sektory. Hypopůjčka TGI Money vám dává možnost si půjčit částky až do výše několika miliónů.

Výše půjčky: až 2 000 000 Kč – podle hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: Žádost o půjčku mohou vyplnit osoby, které mají možnost dát nemovitost do zástavy. Zastavovaná nemovitost nemusí být vlastnictvím žadatelů. Vyžaduje se, aby v době doplacení půjčky neměli žadatelé o půjčku věk vyšší než 65 let. Doba splatnosti se však přizpůsobuje věku žadatelů.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka má neúčelový charakter.

Inspirace:  CreditON – půjčka před výplatou

Splatnost půjčky: Splácení se dá realizovat od pěti do dvaceti let. Hypopůjčka Standard se splácí určenými anuitními splátkami a splatnost je stanovena od pěti do 10 let. Hypopůjčka Flexi má předepsanou pouze minimální splátku – následně se může platit víc podle vaší finanční situace. V případě vyšších splátek se pak snižují náklady, nebo si vytváříte rezervu na dobu, kdy se ocitnete ve finanční tísni.

Poplatky: Půjčka je poskytována bez poplatků předem. Nebude vyžadováno ani placení za odhad nemovitosti.

Ručení: bez ručitelů, ale je potřeba provést zástavní právo na nemovitost

Roční úrok: Odvíjí se podle doby splácení a výše půjčky.

RPSN: od 10%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si nejlépe zažádáte díky kontaktu na telefonické centrum. Tady dojde k první domluvě s odpovědným pracovníkem. Proberete své možnosti a požadavky. Následně za vámi přijde regionální obchodní zástupce k projednání podrobností půjčky.

Inspirace:  Profi Credit - Úvěr 4999 Kč

Rychlost poskytnutí peněz:  Po vyřízení půjčky získáte peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se dá využít na cokoliv – záleží na vašich potřebách – na věci, sužby apod. Ručení se zajišťuje zástavou nemovitosti a není potřeba mít ručitele. Hypopůjčka se dá platit až dvacet let. Půjčka se poskytuje bez poplatků předem. Nepotřebujete zajišťovat placení odhadu nemovitosti.

Víte, co je hypopůjčka?
Dieter_G / Pixabay