Home Credit – Kreditní karta České pojišťovny

homecredit1-150x150Mít a nemít peníze je rozdíl. Rozdílně se také budete cítit, pokud budete mít peníze a budete nebo nebudete muset vybírat hotovost z vašeho běžného nebo spořícího účtu. V případě, že se snažíte šetřit, ale nejde to, můžete zkusit opačný způsob – půjčit si a následně platit potřebnou sumu. Kreditní karta České pojišťovny od Home Credit vám umožní mít peníze vždy k dispozici!

Výše půjčky: 10 000 Kč – 40 000 Kč

Kdo si může půjčit: Kreditní karta je k dispozici osobám starším osmnácti let. Musí se jednat o jedince způsobilé k právním úkonům. Kartu získají jenom osoby se stálým zdrojem příjmu.

Na co si mohu půjčit: U půjčky na kreditku se neuvádí žádný účel půjčení – dají se využít na cokoliv momentálně potřebujete.

Inspirace:  Cresco – rychlá online půjčka

Splatnost půjčky: Měsíční splátka činí 4 % z dluhu, minimálně však musí jít o  400 Kč, která bude popř. navýšená o splátky z jednotlivých splátkových programů.

Poplatky: Vydání a vedení karty je první rok zdarma. V dalších letech se platí 290 Kč ročně. Jestliže však budete čerpat minimálně 10 000 Kč za posledních dvanáct měsíců, nebudete platit žádný poplatek. Správa kartového účtu činí měsíčně 35 Kč, zdarma je také posílán měsíční výpis poštou.

Ručení: Peníze z kreditky můžete získat bez shánění ručitelských závazků.

Roční úrok: Úroková sazba pro bezhotovostní platby a pro výběry hotovosti je stanovena na 21,48 %. Maximální počet dnů bezúročného období získáte 51.

Možnost sjednání půjčky: Kreditní karta České pojišťovny již není v současné době k dispozici – neposkytuje se. Uvedené údaje však platí pro osoby, které tuto kartu dosud vlastní.

Inspirace:  AB půjčky – Půjčka Nej

Rychlost poskytnutí peněz: Jsou k dispozici ihned po vyřízení.

Výhody půjčky od společnosti: Díky kreditní kartě máte peníze vždy k dispozici. Získáte také bezúročné období, kdy lze vrátit jen to, co jste si půjčili. Vyřízení je snadné. Kartu můžete použít ve všech obchodech v České republice, a také v zahraničí, kde najdete logo MasterCard. Platba je možná i na internetu.