Půjčka bez doložení příjmu s rychlým vyřízením

Rádi byste si půjčili nějaké peníze, ale nemáte pravidelný příjem, nebo se vám nechce svůj příjem nikde ukazovat? Půjčka bez doložení příjmu existuje a dá se dokonce snadno a rychle uzavřít. Jedno řešení naleznete například díky půjčce ViaSMS.

Rychlá půjčka ViaSMS

Půjčka bez doložení příjmu je vám rychle k dispozici. Chcete si podat žádost? Najděte si na internetu příslušné webové stránky společnosti, kde najdete také možnost podat svou žádost online. Prvním krokem je, že si na kalkulátorech Via SMS vyberete požadovanou výši půjčky a také délku splácení půjčky. Následně kliknete na „získat půjčku“ a dál se řídíte pokyny. Žádosti se vyřizují okamžitě, tedy i ta vaše. Jakmile dojde k rozhodnutí o poskytnutí, převedou se peníze z půjčky na váš bankovní účet. Transakce je hotova během několika minut. Rychlost připsání peněz pak závisí na svižnosti vaší banky.
Důsledky pozdní platby a neplacení:

  • denní navyšování dlužné částky o smluvní úrok z prodlení tj. 0,9% z dlužné částky denně (do data předání pohledávky inkasní společnosti – obvykle 30 dní po splatnosti Vaší půjčky)
  • 10. a 17. den po splatnosti se vystavujete smluvním pokutám ve výši 250,- Kč, dle všeobecných podmínek

Půjčka bez doložení příjmu do 12 000 Kč

První žádost je spojena s registrací a zadáním vašeho jména, rodného čísla, čísla mobilního telefonu a jiných údajů. Pro získání půjčky je potřeba být občanem České republiky a mít věk od dvaceti do 65 let. Nepovoluje se být v prodlení ve splácení půjček. Po registraci dostanete SMS zprávu s aktivačním kódem. K dokončení registrace se musí uhradit 1 Kč registrační poplatek. Maximální výše půjčky je 12 000 Kč.

Inspirace:  Kdy a k čemu je vhodná rychlá půjčka před výplatou?

Rychlé půjčky ViaSMS se hodí pro:

  • ženy na mateřské dovolené
  • nezaměstnané osoby
  • pro osoby, které nemohou ručit nebo sehnat žádného ručitele
  • osobám, jimž banka nepůjčí, protože mají záznamy v registrech dlužníků
Půjčka bez doložení příjmu
niekverlaan / Pixabay