Půjčka online je hodně rychlá!

Půjčka online
blickpixel / Pixabay

Vyřízení půjčky může některým osobám připadat příliš zdlouhavé, jestliže už mají za sebou například zkušenost s bankou. Ovšem nejedná se o pravidlo, protože současná doba nabízí mnohé poskytovatele bankovních a nebankovních půjček, kteří se předhánějí nejen v rychlosti vyřízení půjčky pro klienty, ale také v nabídce lepších podmínek. Rychlá půjčka online je dostupná rovněž od společnosti Cresco.

Půjčka online vám ušetří čas i výdaje

Osobní schůzky v sídlech poskytovatelů? To už dávno není trendem! Prosazuje se snadné podání žádosti o půjčku online a vyřízení během krátké doby bez nutnosti absolvovat osobní schůzku. Půjčka online vyžaduje registraci, tj. vyplnění připraveného formuláře, kam vepíšete požadované osobní a kontaktní údaje. Následně si vyberete o jakou částku máte zájem a jaká doba splatnosti by vám nejvíce vyhovovala.

Inspirace:  Ekvita půjčka – rychlý nebankovní úvěr

Půjčka na cokoliv

Půjčka online se poskytuje na cokoliv. K dispozici je v částkách od 10000Kč až do 150000 Kč. O půjčku mohou žádat zaměstnané osoby, podnikatelé (OSVČ), státní zaměstnanci, důchodci. U nižších částek se nevyžaduje potvrzení příjmů. Žadatel musí být ve věku 18 – 65 let a musí jít o občana České republiky. Při žádosti budete dokládat občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. Zaměstnanci nebo OSVČ si připraví také firemní údaje – přesný název, telefon, IČO a adresu.

Jakub T., Klatovy: Přivítal jsem půjčku na cokoliv bez poplatků předem. Vyřízení proběhlo hladce.

U půjčky online se neplatí žádné poplatky předem. Nevyžadují se ručitelé a ani jiné zajištění půjčky. Doba splatnosti je možná až na maximálně 84 měsíců. V případě zájmu se dá požádat o odložení až 4 měsíčních splátek. Pokud dodržíte řádné splácení, bude vám vrácena polovina úroků. Půjčka se vyřizuje do 24 hodin, peníze se posílají na bankovní účet nebo si je vyzvednete na poště.

Inspirace:  Ferratum půjčka – SMS rychlá půjčka