Proma – Zaměstnanecká půjčka

Proma půjčkyKdo má problémy s penězi, nemá většinou mnoho známých a přátel, kteří jsou schopni mu neustále půjčovat. I tak si můžete půjčit nižší nebo vyšší částky a nemusíte chodit do banky. Existuje řada nebankovních možností, které vám nabídnou nejen rychlé dodání peněz, ale i příznivé podmínky k získání a následnému splácení půjčky. Půjčky různého druhu nabízí i Nebankovní společnost Proma Kladno.

Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 200 000 Kč

Kdo si může půjčit: Pro získání zaměstnanecké půjčky Proma budete potřebovat kopii občanského průkazu, originál potvrzení o výši příjmu nebo důchodový výměr, kopie kontaktního dokladu – SIPO, výpis z účtu, účet za elektřinu apod.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová, lze si půjčit na cokoliv.

Inspirace:  AB půjčky – Půjčka Podnikatel

Splatnost půjčky: Splatnost je možná v termínech 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Splácení probíhá pravidelnými měsíčními splátkami v dohodnuté výši. Jednotlivé splátky se převádějí na bankovní účet společnosti Proma. Každý řádně splácející klient má nárok na automatický revolving, což je poskytnutí dalších financí v průběhu splácení. Rovněž získáte nárok na zvýhodněnou půjčku, stačí vše splatit bez upomínky. Při dodržení smluvních podmínek lze uskutečnit odklad splátek zdarma.

Poplatky: Půjčka se vyřizuje bez poplatků předem.

Ručení: bez ručitelů a zástavy

Výše úroku: Výše úroků je závislá na výši půjčky a délce splácení. Konkrétní úroky budou sděleny finančním poradcem.

Možnost sjednání půjčky: Pro získání půjčky je třeba se informovat na kontaktní infolince 736 606 450. Zde budou zodpovězeny všechny vaše dotazy. Rovněž můžete vyplnit online formulář na webových stránkách společnosti a posléze vám bude vybrán nejvhodnější druh půjčky.

Inspirace:  CreditON – půjčka před výplatou

Rychlost poskytnutí peněz:  V případě dodání kompletních dokladů dojde ke schválení a půjčená částka bude odeslána do 24 hodin na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Výhodou jsou především konstantní splátky po celou dobu splácení. Půjčka se poskytuje bez poplatku a není nutné uvádět na co potřebujete půjčené peníze.