Vitacredit – Americká hypotéka

Vitacredit - Americká hypotéka
Vitacredit – Americká hypotéka

Zajímáte se o rychlé vyřešení vašich finančních problémů? Nechcete prodávat váš movitý a nemovitý majetek? Můžete vyzkoušet americkou hypotéku Vitacredit, která umožňuje půjčení peněz už od 50000 Kč a půjčku zastavujete nemovitostí. Půjčka je vyřízena velice rychle a snadno a splácení probíhá v pravidelných intervalech až do 120 měsíců.

Výše půjčky: Minimálně 50 000 Kč, maximální částku určuje hodnota nemovitosti, která se bude zastavovat.

Kdo si může půjčit: Americká hypotéka Vitacredit je určena fyzickým a právnickým osobám s věkem od osmnácti let. Tyto osoby musí mít nemovitost v osobním vlastnictví. K vyřízení půjčky doložíte jenom  doklad totožnosti a potvrzení o příjmu za poslední tři měsíce. OSVČ doloží daňové přiznání.

Na co si mohu půjčit: Americká hypotéka Vitacredit se poskytuje na cokoliv – nejedná se o účelovou půjčku.

Inspirace:  Vitacredit – Vita úvěr Nemovitost

Splatnost půjčky: Splácení probíhá díky anuitním splátkám v pravidelných intervalech. Splatnost je možná od 12ti do 120 měsíců. U varianty Vita Úvěr Nemovitost Flexi je splácení stanoveno na 6, nebo 12 měsíců – nejprve se splácí úroková sazba a poslední splátkou uhradíte celou jistinu najednou s posledním dílem úroků.

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení a posouzení

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitelů – zastavuje se nemovitostí.

Roční úrok: Odvíjí se podle půjčené částky a doby splatnosti.

RPSN: Odvíjí se podle půjčené částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Hypotéku Vitacredit si zajistíte díky vyplnění online formuláře na stránkách společnosti. do formuláře zadáte potřebné údaje a odešlete žádost. Posléze se s vámi spojí obchodní zástupce a zodpoví vám případné dotazy. Uzavřete smlouvu a odešlou se vám peníze.

Inspirace:  Home Credit - Hotovostní půjčka

Rychlost poskytnutí peněz:  Po vyřízení a sepsání smlouvy vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: O americkou hypotéku lze požádat pohodlně online. Každý zájemce o půjčení se dočká individuálního přístupu a vysoké flexibility. Vše je vyřízeno rychle a jednoduše a bez zbytečného papírování. Půjčit si lze na cokoliv. Vlastníkem zastavované nemovitosti může být i jiná osoba.