Cofidis – Úvěr na cokoliv

cofidisChtělo by to peníze ihned? Zvažujete situaci, kdy si půjčíte peníze a rádi byste půjčenou částku pravidelně spláceli? Tuto možnost jen tak nedostanete od svých známých a přátel, možná vám nevyhoví ani banka, ale ještě existují nebankovní společnosti, kde se zabývají poskytováním půjček s různým zaměřením. Společnost Cofidis vám umožní si půjčit peníze na cokoliv potřebujete. Jak vypadají další rychlé půjčky se dozvíte zde.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč – 300 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si může zažádat jenom občan České republiky starší 18 let, který má doložitelný příjem popřípadě důchod. Žadatel nesmí mít zápis v registrech dlužníků. K vyřízení půjčky jsou potřeba doklady: oboustranná kopie občanského průkazu, také kopie občanského průkazu spolužadatele, kopie druhého dokladu – řidičského průkazu, cestovního pasu, rodného listu. Dále je potřeba potvrzení o výši příjmu, kopie výpisu z bankovního účtu – jedná se o poslední měsíční výpis.

Inspirace:  Profi Credit - Zaměstnanecký úvěr

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na cokoliv, jde o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Délka splácení je možná na 12 nebo 24 měsíců. Splácení probíhá v určených pravidelných měsíčních splátkách. Kdykoliv je možné zaplatit mimořádnou splátku – vyšší, nebo úvěr zcela předčasně splatit. Předčasné splacení je k dispozici zdarma.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele, figurovat může na úvěru spolužadatel/spolužadatelka

Výše úroku: Výše úroků závisí na zvolené částce a na době splácení.

Inspirace:  Půjčka bez doložení příjmu s rychlým vyřízením

Možnost sjednání půjčky: Vše se vyřizuje online způsobem, žádost bude posouzena do 10 minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení úvěru se peníze převádějí na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Cofidis půjčka na cokoliv se schvaluje do deseti minut. Není třeba platit žádné poplatky předem. Díky online způsobu si můžete sami nastavit kolik si chcete půjčit a dozvíte se měsíční splátku.