HK Investment – Rychlá půjčka do 30000 Kč

HK investmentChystáte se radikálně řešit vaši nepříznivou finanční situaci? Potřebujete určitou částku k zakoupení nového pomocníka do domácnosti, auta, zájezdu do zahraničí nebo je potřeba zaplatit školné pro děti? Můžete mít desítky různých důvodů k půjčení, a přesto si můžete půjčit, protože se většinou neuvádí žádná účelovost půjčky. HK Investment s.r.o. vám může poskytnout až tři desítky tisíc korun za výhodných podmínek.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro občany České republiky. Možnost půjčení se u každého plnoletého občana posuzuje zvlášť.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv chcete – neuvádí se účel půjčky.

Splatnost půjčky: Doba splácení je stanovena na 12 až 48 měsíců. Půjčku lze předčasně splatit. Schopnost splácení půjčky se posuzuje u každého klienta individuálně.

Inspirace:  Vitacredit – Vita úvěr Nemovitost

Poplatky: Půjčku získáte bez poplatků předem.

Ručení: bez potřeby ručitelů a bez zástav a ručení nemovitostí

Výše úroku: p.a. 20%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si zažádáte díky vyplnění online žádosti. Nejpozději do dvanácti hodin budete telefonicky kontaktováni s operátorem a domluvíte si podmínky, dozvíte se odpovědi na případné otázky a budete požádáni o potřebné dokumenty. Budou vám zaslány podmínky a návrh smlouvy. Posléze se uskuteční další telefonický hovor, kde si dohodnete datum, kdy dojde k podpisu smlouvy a k předání hotovosti.

Inspirace:  Cofidis - Osobní úvěr

Rychlost poskytnutí peněz:  Ihned po podpisu smlouvy v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka od nebankovní společnosti HK Investment s.r.o. se poskytuje bez nahlížení do registru dlužníků a bez poplatků předem. Od podpisu smlouvy máte právo do čtrnácti dnů od smlouvy o půjčce odstoupit.  Smlouva je jasná a nepřekvapí vás žádné skryté poplatky. Chcete se dozvědět více o půjčkách? Máte možnost tady.