CCS Finance – Půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce

Studenti, ženy na mateřské dovolené a důchodci mají všeobecně nejtěžší podmínky pro žádosti o půjčku. Vzhledem k tomu, že nemají žádné nebo nízké příjmy, nejsou zrovna dobrou zárukou návratu peněz. I přesto se však najdou především nebankovní instituce, kde dávají možnost půjčení peněz i těmto skupinám osob. Půjčka pro studenty (pestrý výběr těchto půjček je dostupný zde), ženy na MD a důchodce je pro vás připravena i u CCS Finance.

Výše půjčky: od 1000 Kč do 15000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčky v různé výši jsou vhodné pro plnoleté studenty, důchodce a ženy na mateřské dovolené. Starobní či invalidní důchodci budou dokládat svůj momentální příjem v kopii. Konkrétně se jedná o výměr důchodu, poslední ústřižek z modré složenky, nebo potvrzení z OSSZ.

Inspirace:  Kdy se hodí rychlá půjčka do výplaty?

Rentisté budou potřebovat potvrzení o rentě. Dokládají se rovněž případné další příjmy. Dále kopie OP a jednoho dalšího dokladu totožnosti, dva výpisy z účtu, kam se převedou později peníze z půjčky a doklad o adrese – lze si vzít SIPO, vyúčtování plynu, elektřiny či faktura za telefon.

Ženy na mateřské dovolené musí předkládat kopii o příjmu z OSSZ plus další doložitelné příjmy. Potřebuje se i kopie občanského průkazu a jednoho dalšího dokladu totožnosti. Dále 2 kompletní výpisy z účtu, kam budou převáděny peníze a doklad o adrese. Po studentech se požaduje kopie indexu, další doklady o doložitelných příjmech – z brigády apod. Dále kopie OP a jiného dokladu totožnosti + 1 výpis z účtu, kam se převedou peníze z půjčky a doklad o adrese.

Inspirace:  Quick půjčka - Qkonto

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – neúčelová půjčka.

Splatnost půjčky: neuvedeno

Poplatky: Zaplatíte poplatek za zprostředkování půjčky.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Stanovené poplatky za zprostředkování.

RPSN: není uvedeno

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá dojednat online.

Rychlost poskytnutí peněz: Po uzavření smlouvy se peníze převedou na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku můžete využít na cokoliv. Půjčka je určena speciálně studentům, důchodcům a ženám na mateřské dovolené.

CCS Finance - Půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce
stux / Pixabay