Tommy Stachi – rychlé nebankovní půjčky

tommy-stachi1Máte zálusk na půjčku, protože si chcete zařídit pohodové bydlení? Potřebujete peníze na jiné výdaje v domácnosti? Půjčky se dnes poskytují bez udávání účelu, takže je jedno jestli s ní zaplatíte novou pračku, auto nebo několikadenní zájezd do zahraničních destinací. Půjčka vám může v mnohém vylepšit momentální finanční situaci. Částky do 100 000 Kč poskytuje společnost Tommy Stachi, zaměřena na osobní půjčky.

Výše půjčky: Od 3000 Kč do 100 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro zaměstnance, seniory a živnostníky. Zaměstnanci doloží 2 doklady totožnosti, pracovní smlouvu, výplatní pásku za poslední měsíc a     výpis z účtu s výplatou za poslední měsíc. Živnostníci předkládají dva doklady totožnosti,    živnostenský list, daňové přiznání za poslední rok, vydané faktury za poslední dva měsíce a    výpisy z účtu za poslední 2 měsíce. Senioři musí doložit dva doklady totožnosti a doklad o výplatě důchodu za poslední měsíc.

Inspirace:  Ferratum půjčka – SMS rychlá půjčka

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, nevyžaduje se udávání účelu.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je stanovena na 12 nebo 18 měsíců pro nové klienty. Při opakované půjčce můžete mít dobu splatnosti až do 24 měsíců.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: bez ručitelů, do 100 000 Kč se nevyžaduje zajištění

Výše úroku: Výše celkové částky, kterou zaplatíte z půjčky je oznámena při zřizování půjčky.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku můžete sjednat buď na pobočce nebo online způsobem pomocí webového formuláře. Při online jednání vás následně navštíví kurýr, abyste podepsali smlouvu.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze lze získat v hotovosti na pobočce po sepsání smlouvy do maximálně půl hodiny. Při vyřizování online způsobem zašlete potřebné podklady a po schválení vás navštíví kurýr pro podpis smlouvy. Další den se posílají peníze na bankovní účet.

Inspirace:  Acema Credit – Rychlá půjčka

Výhody půjčky od společnosti: Půjčky mají daná jasná pravidla a poskytují se bez udání účelu, bez skrytých poplatků a bez ručitele. Půjčky získáte bez nahlížení do registru dlužníků a ve velmi brzké době.


Tommy Stachi – Rychlá půjčka až do 50000 Kč