AB půjčky – Půjčka Klasik

Investování do různých forem se líbí každému, jenže ne vždy přijde očekávaný zisk a najednou si uvědomíte, že nemáte dostatek peněz na různé životní potřeby. Možná máte peníze na běžné věci, ale rozhodli jste se rekonstruovat dům, zařídit domácnost novými spotřebičemi, či si jen tak vyrazit na exotickou dovolenou. Můžete mít i 100+1 jiných důvodů k podání žádosti o půjčku. AB půjčky vám nabízejí možnost si půjčit na cokoliv potřebujete.

Výše půjčky: 50 000 – 250 000 Kč

Kdo si může půjčit: K půjčce není třeba dokládat příjmy a nevyžadují se ani ručitelé, ale je požadováno zaručení za půjčku zástavou na nemovitost. Výše poskytnuté půjčky se odvíjí podle ceny  nemovitosti. Půjčku mohou získat také lidé se záznamy v registrech dlužníků – nezkoumají se.

Inspirace:  Expert na půjčky vám dá až 10000 Kč

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel. Lze si zajistit sjednání i účelové půjčky s výhodnějším úrokem.

Splatnost půjčky: 2 – 10 let

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: bez ručitelů, ale ručí se nemovitostí, ručení se bere za záruku, ne jako zpětný leasing – nemovitost bude stále vlastnictvím majitele.

Roční úrok: 1,3 – 1,8 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: O půjčku jde požádat na stránkách společnosti ALTO BELLO INVEST s.r.o., kde je k dispozici formulář k vyplnění. O půjčku si také zažádáte telefonicky či  na osobní schůzce.

Inspirace:  Vitacredit – Vita úvěr Nemovitost

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky je většinou hotové do pěti pracovních dní. Poté se peníze poukazují převodem na bankovní účet. Peníze lze obdržet i v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku získáte bez dokládání příjmů a bez poplatků předem. Nenahlíží se do registrů dlužníků a lze si dopřát konzultace se specialistou na úvěry. První splátka se dá odložit. Nečekají vás žádné skryté poplatky.