Credium – NEJlepší půjčka Credium

Credium - NEJlepší půjčka Credium
Credium – NEJlepší půjčka Credium

Do problémů s penězi se člověk dostane velice snadno. Jak z potíží ven? Vzhledem k tomu, že většina osob nemá dostatek peněz k pokrytí momentálních důležitostí, je možné uskutečnit pokus si půjčit peníze. Je jasné, že půjčka by měla být pro vás výhodná, proto si nejprve prozkoumejte smlouvu a podmínky splácení. NEJlepší půjčka Credium se poskytuje až do několika set tisíc bez ručitelů.

Výše půjčky: Můžete si zažádat o částky od 30 000 Kč do 250 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčit si mohou osoby s minimálním věkem 18 let a s minimální výší čistého měsíčního příjmu 8 000 Kč. Žadatelé musí být dlouhodobě zaměstnáni, není možní být ve zkušební době ani ve výpovědní lhůtě. K vyřízení půjčky je nutné vlastnit běžný bankovní účet, mít telefonní číslo (mobil, pevná linka). K půjčce se dokládá občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Cizinci doloží povolení k pobytu, potvrzení o výši příjmu, výpis z bankovního účtu za poslední měsíc. Podnikatelé doloží živnostenský list či koncesní listinu.

Inspirace:  TGI Money - Hypopůjčka

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Lze si zvolit dobu splácení od 6ti do 72 měsíců.

Poplatky: Půjčka se vyřizuje bezplatně – za posouzení a schválení nezaplatíte nic. Správa úvěrového účtu stojí 40 Kč. Za zkrácení doby splácení se účtuje 500 Kč. Změna data splatnosti splátek je zpoplatněna částkou 200 Kč, prodloužení činí 250 Kč.

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitele.

Roční úrok: Stanoveny jsou splátky na celou dobu splácení dle dohody.

RPSN: Odvíjí se podle doby splatnosti a výše půjčky.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si snadno zažádáte online, schválení či zamítnutí je oznámeno do několika minut. Následně se podepisuje a odesílá návrh smlouvy.

Inspirace:  Pegas půjčka

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se posílají na vámi sdělený bankovní účet do 24 hodin po konečném schválení.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje rychle a snadno online způsobem. Půjčit si můžete až 250 000 Kč bez ručitelů. Předem nebudete platit žádný poplatek za vyřízení půjčky. Půjčka je neúčelová – peníze lze použít na cokoliv. Získáte volitelnou dobu splácení až do 72 měsíců. Je možné se pojistit pro případ neschopnosti splácení – pro případy smrti, ztráty zaměstnání, dlouhodobé nemoci, invalidity třetího stupně.