Nebankovní dům – půjčka do 10 000 Kč

ID-10053898Finance se občas chovají jako děti – nedají se dost dobře uhlídat, i přes velkou snahu. Jestliže se potýkáte s nějakými problémy z oblasti financí, můžete uvažovat o půjčení jisté částky. Možná vám půjčí rodiče, kamarádi, spolupracovníci a možná se nenajde nikdo ochotný… V tomto případě se můžete obrátit na zkušené nebankovní společnosti, které se zaměřují na půjčování různých výší půjček – patří sem i Nebankovní dům.

Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč – noví klienti mají omezenou možnost půjčení na částky od  500 Kč do 2000 Kč. Opakované půjčení je již možné v částkách od 500 Kč do 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou požádat občané České republiky s platným občanským průkazem. Dále se vyžaduje věk od dvaceti do 68 let. K vyřízení je třeba též mobilní telefon.

Inspirace:  Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jedná se o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: do 15 dní

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení a posouzení

Ručení: Půjčka nevyžaduje ručitelské závazky ani zástavy majetku.

Výše úroku: Platí se dané poplatky, které se platí dohromady s vypůjčenou sumou do sjednaného termínu splatnosti. Například si půjčíte 1000 Kč a za 15 dní vracíte 1200 Kč. Půjčíte si 2000 Kč, vrátíte 2400 Kč atd.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se vyřizuje online způsobem. Stačí vyplnit formulář na webových stránkách a požádat o půjčku v požadované výši. Po schválení se odesílají peníze na vaše konto v bance. Ještě máte možnost jít s potřebnými doklady do kanceláře společnosti, kde vše vyplníte osobně. Žádost se odesílá na centrálu ke schválení – posouzení zabere asi 5 minut. Peníze pak získáte hotově nebo se převedou na váš bankovní účet.

Inspirace:  Půjčky Liberec rychle a bez rizika

Rychlost poskytnutí peněz:  Do 10 minut v kanceláři hotově. Do asi dvou hodin převodem peněz na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Při žádosti o půjčku můžete zůstat klidní i v případě, že máte nějaké jiné resty u pohledávek – nenahlíží se do registrů dlužníků. Posuzování půjčky je možné  bez ručitele, bez bez potvrzení příjmu a bez zástav na majetek. Vyřízení je velice rychlé.