HK Investment – Půjčka pro zaměstnance

HK investmentChystáte se rekonstruovat dům, vybavit domácnost, koupit novou spotřební elektroniku, automobil, zaplatit exotickou dovolenou, studium v zahraničí, nebo potřebujete vyplatit exekuci? Jestliže nechcete čekat na dobu, kdy na něco našetříte, můžete zvolit formu půjčky. Díky půjčce vše zařídíte třeba již zítra a další období budete splácet v určených splátkách společností. mezi poskytovatele nebankovních půjček patří i HK Investment s.r.o., která nabízí několik druhů půjček, mezi nimi i Spotřebitelský úvěr – půjčku pro zaměstnance.

Výše půjčky: Od 100 000 Kč – do 1 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro osoby starší 18 let. Budete dokládat dva doklady totožnosti, potvrzení o výši příjmů – výplatnici, pracovní smlouvu, potvrzení o výši příjmu z ÚP, důchodu, MD. Musíte být občanem ČR.

Inspirace:  Dinero - finance & reality – Rychlá půjčka na cokoliv

Na co si mohu půjčit: Spotřebitelský úvěr od HK Investment s.r.o. lze použít na cokoliv, není nutné sdělovat žádné důvody.

Splatnost půjčky: Půjčka se splácí v pravidelných měsíčních splátkách. Výši splátky můžete přizpůsobit vašemu momentálnímu rozpočtu. Doba splácení 1 až 10 let.

Poplatky: žádné poplatky předem za posouzení

Ručení: Zástava nemovitosti – zajištění půjčky do 60% tržní nemovitosti. V případě, že nevlastníte nemovitost, lze přijmout zástavu od třetí osoby.

Výše úroku: p.a. 20%,

Možnost sjednání půjčky: Společnost se řídí novelou zákona o spotřebitelském úvěru, v platnosti od 1.1.2011. Novela zahrnuje ochranu před podvodnými společnostmi, skrývajícími informace o spotřebitelském úvěru. Žádost o úvěr se vyplňuje online. Po jejím odeslání vás bude HK Investment s.r.o. kontaktovat a vyžadovat dokumenty: dva doklady totožnosti, číslo listu vlastnictví (LV), potvrzení o výši příjmu  ze zaměstnání, důchodu, z mateřské, úřadu práce a výši výdajů.

Inspirace:  Nebankovní dům – půjčka do 10 000 Kč

Rychlost poskytnutí peněz:  Žádost o úvěru se vyřizuje velice rychle – do 24 hodin od vyplnění online formuláře. Po podpisu smlouvy se zasílají peníze na váš bankovní účet nebo obdržíte hotovost při podpisu smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje bez nahlížení do registru dlužníků, neplatí se žádné poplatky předem. Od podpisu smlouvy o půjčce je možné do 14 dnů odstoupit.