Profi Credit – Startovací úvěr

profi-creditRádi byste prosadili svůj plán v podnikání? Myslíte, že máte skvělé nápady, ovšem chybí vám finance do začátku? I s čerstvým živnostenským listem máte možnost půjčení peněz. Jedním z řešení je Startovací úvěr od společnosti Profi Credit. Postarají se vám o správnou sumu peněz a vy o plán k zrealizování.

Výše půjčky: od 30 000 Kč do 100 000 Kč

Kdo si může půjčit: Startovací úvěr je určen k nastartování podnikání. Hodí se pro začínající živnostníky a podnikatele. Minimální věk žadatele musí být 18 let a je potřeba mít trvalý pobyt na území ČR. Neověřují se příjmy žadatele o úvěr a nemusíte mít žádnou podnikatelskou historii. Rovněž neodkládáte podnikatelský záměr. Úvěr si lze odepsat z daní. K žádosti doložíte kopii občanského průkazu žadatele a také ručitele, kopii výpisů z účtu žadatele a ručitele, kopii živnostenského listu žadatele a dokumenty ohledně ručitele nebo zástavy nemovitosti.

Inspirace:  Expert na půjčky vám dá až 10000 Kč

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – nedokládáte podnikatelský záměr.

Splatnost půjčky: 12 – 36 měsíců – úvěr lze splatit předčasně

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: ručitel s minimálním měsíčním příjmem 7 500 Kč nebo zástava nemovitosti

Roční úrok: Úrokové sazby sděluje při sjednávání úvěru úvěrový poradce společnosti Profi Credit.

Možnost sjednání půjčky: Startovací úvěr se sjednává na internetových stránkách Profi Credit. Stačí jednoduše vyplnit žádost a půjčení peněz a odeslat dle pokynů.

Inspirace:  Vitacredit - Americká hypotéka

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze se převádí na váš účet v bance do 24 hodin.

Výhody půjčky od společnosti: Úvěr je dostupný i pro podnikatele bez podnikatelské historie. Půjčka je poskytnuta velice rychle a bez poplatků předem. Půjčku můžete splatit předčasně.