Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

Půjčování peněz nepatří k příjemným záležitostem, ale jestliže vám známí ani příbuzní nemohou pomoci ve finanční nouzi, obraťte se na profesionální poskytovatele půjček, kde se vás nebudou vyptávat, proč zrovna nyní potřebujete několik tisícovek navíc. Jistě můžete počítat s rychlým vyřízením půjčky, protože stačí použít SMS! SMS půjčka do výplaty vám bude poskytnuta od Klikpujcka.cz.

Výše půjčky: Od 500 do 5000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku v uvedené výši si mohou žádat fyzické osoby ve věku nad 18 let. Je důležité být občanem České republiky, který má trvalý pobyt na území ČR. Podání žádosti je spojeno s doložením pravidelného příjmu. Také se budete muset zaregistrovat do systému Klikpujcka.cz.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dá použít na cokoliv, je bezúčelová.

Inspirace:  Pegas půjčka

Splatnost půjčky: Dobou splatnosti je jeden, dva, tři neb čtyři týdny. Pokud budete chtít a potřebovat, lze si požádat o prodloužení.

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Výše úroku: Za každých tisíc korun zaplatíte za 7 dní 100 Kč. Po sedmi dnech tedy počítejte s tím, že u půjčky 1000 Kč dáte částku 1100 Kč. Za každých půjčených 1000 Kč na čas splácení 14 dnů zaplatíte 200 Kč, na 21 dnů 300 Kč a na 28 dnů 400 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si sjednáte snadno na webu Klikpujcka.cz – rychle online způsobem. Ze všeho nejdřív je však nutné provést registraci na zmíněných webových stránkách, kde doplníte své osobní údaje. Následně se provede ověření vašeho bankovního účtu a potom se přejde k poslání peněz na váš účet v bance.

Inspirace:  SMS půjčka Mutuo

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze z nebankovní půjčky jsou poslány na účet klientů okamžitě, jak dojde ke schválení půjčky. Peníze je možné poslat i poštovní poukázkou na adresu, kdy doba doručení je přibližně do dvou dnů. V případě, že je vaše žádost první, obdržíte peníze poštovní poukázkou – kvůli ověření vaší adresy.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena a schválena okamžitě, peníze budete mít brzy na účtu v bance. Nepotřebují se ručitelé.

SMS půjčka do výplaty
seagul / Pixabay