Jaké možnosti úvěru nabídne Tesco půjčka?

Obchod Tesco dnes zná skutečně každý. A právě v něm už dávno nemusíte jenom nakupovat, jelikož vám nabídne i možnost sjednat si zde půjčku. A to na stánku finančních služeb, které jsou součástí každého většího supermarketu. Pokud takový v dosahu nemáte, není třeba zoufat. A to z toho důvodu, že Tesco půjčka může být dostupná i online. Pojďme zjistit, jaké má parametry a co nám nabídne.

Aktuální informace můžete čerpat i z facebookového profilu společnosti TESCO.

Kolik si lze půjčit?

To hlavní, co většinu žadatelů samozřejmě zajímá, to jsou konkrétní částky, které Tesco půjčka může nabídnout. Ty si lze jednoduše navolit prostřednictvím online formuláře. Nejmenší možnou částkou, o kterou si lze požádat, je suma 20 000 korun českých. Naopak tou největší je poté až 150 000 Kč. Samozřejmostí je vybrat si také délku splácení, popřípadě výši splátky. A to s ohledem na to, kolik nebo jak dlouho chcete splácet. Tou nejnižší možnou délkou splácení je doba 36 měsíců, přičemž tou nejvyšší 84 měsíců.

Důležitá informace: S ohledem na výši částky se poté automaticky vypočítá i to, kolik budete konkrétně splácet.

Tesco půjčka má i několik výhod

Dnes by se dala Tesco půjčka zařadit mezi kvalitní nebankovní produkty, a to z toho důvodu, že dokáže nabídnout také celou řadu výhod, které se k vašemu úvěru přímo vážou. Pokud zmíníme tři nejvýznamnější, rozhodně se jedná o možnost:

  • Odložit si několik splátek
  • Zvýšit nebo snížit výši vaší splátky
  • Pojistit se v rámci schopnosti splácet
Inspirace:  Kdy a k čemu je vhodná rychlá půjčka před výplatou?

Všechny tyto výhody mají samozřejmě jeden jediný cíl, a to usnadnit vám samotné splácení a tedy usnadnit vám i to, abyste se v případě jakékoliv události nedostali do finančních problémů.

Jaké podmínky je třeba splnit?

Důležité je také vědět, pro koho je půjčka určena. Jelikož se jedná o úvěr neúčelový, tak můžeme říci, že doslova pro každého, kdo dnes potřebuje peníze. Pokud ale máme být konkrétní, tak několik podmínek přece jenom existuje. Tou hlavní je určitě plnoletost, která by měla být doložena i platným občanským průkazem.

Inspirace:  Zaplo.cz půjčka uspokojí vaše potřeby

Dále je nezbytnou podmínkou také trvalý zdroj příjmů. To se týká nejenom běžných zaměstnanců, ale i lidí podnikajících. Velkou výhodou je, že Tesco půjčka může nabídnout peníze také důchodcům či matkám na mateřské dovolené, jelikož i dané příspěvky od státu jsou určitým druhem příjmu. A to vše bez nutnosti ručitele.

Získat lze také bonus

Co je pozitivní zprávou, která se k půjčce váže, to je i bonus ve formě vracených úroků. V tomto ohledu tak můžete na půjčce zajímavě vydělat. A kam jsou úroky zasílány? To odpoví samotný web Tesco, kde je uvedeno: „Úroky Vám budeme připisovat na kreditní/úvěrovou kartu naší společnosti. Pokud kartu zatím nemáte, včas Vám ji zašleme. Čerpání připsaných úroků není podmíněno dalším používáním kreditní karty.“ Samozřejmě prostřednictvím této karty poté můžete platit, stejně jako je možné třeba vybírat hotovost v bankomatech.

hotovostní půjčky do 150 000 Kč
Tesco půjčka – hotovostní půjčky do 150 000 Kč