Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Vitacredit – Vita úvěr NemovitostVitacredit – Vita úvěr Nemovitost

Vitacredit – Vita úvěr Nemovitost

Znáte někoho, kdo by někdy nepotřeboval peníze? Víc peněz, než je schopný si vydělat? Je jasné, že se bez nich nikdo neobejde, ale někdo má schopnost si na určité věci naspořit a druhý zase nikoliv. Pokud nejste úspěšnými spořiteli, můžete zkusit opak – půjčku a následné splácení v dohodnutých termínech. Půjčku na cokoliv vám zajistí také Vitacredit.

Výše půjčky: od 50 000 Kč výše

Kdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat každý, kdo dovršil věku osmnácti let. Pokud náležíte mezi ženaté či vdané osoby, bude potřeba, aby manželé figurovali na úvěru oba – stanou se spoludlužníky. K posouzení půjčky je potřeba vyplnit žádost, doložit občanský průkaz a příjem za poslední tři měsíce.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná od dvanácti do 180 měsíců. Splácení probíhá pravidelnými měsíčními splátkami.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Úvěr se poskytuje bez ručitelů, ale zajišťuje se nemovitostí. Majitelem nemovitosti může být i jiná osoba.

Roční úrok: závisí na půjčené sumě a době splatnosti

RPSN: závisí na půjčené sumě a době splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se vyřizuje jednoduše přes internet. Doma nebo ve vaší kanceláři vyplníte online žádost a následně čekáte na schválení nebo zamítnutí. Do 2 pracovních dnů vás zkontaktuje obchodní zástupce, který bude vaším pomocníkem zřízení nebankovního úvěru, kde budete ručit nemovitostí. Lze také vyplnit žádost o kontakt po telefonu. Stačí odeslat telefonní kontakt a příslušný pracovník vás bude kontaktovat v dohodnutém čase a datu.

Rychlost poskytnutí peněz: Výplata peněz probíhá bezhotovostně na účet klienta po vyřízení všech náležitostí spojených se smlouvou.

Výhody půjčky od společnosti: K půjčce není třeba shánět ručitele – ručí se nemovitostí, která nemusí být ve vlastnictví žadatelů. Splácení je možné až na 120 měsíců. Úvěr může pomoci vyřešit také vaše exekuce a zástavy. Ke každé žádosti se přistupuje individuálně. Jednání je rychlé a profesionální. Půjčit si můžete na cokoliv. Registr dlužníků není rozhodující pro získání půjčky.

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]