Essox – Bezpečná půjčka

Essox - Bezpečná půjčka
Essox – Bezpečná půjčka

Potřebujete si půjčit na cokoliv? Prostě se vám hodí víc peněz, abyste pokryli zaplacení dluhu za elektřinu, studium dítěte v zahraničí, exotickou dovolenou, nový nábytek, ojetý automobil nebo nové elektrospotřebiče do domácnosti? Získání půjčky je snadné a rychlé, pokud víte, kde si zažádat. Jednou z možností půjčky je Bezpečná půjčka Essox.

Výše půjčky: od 15 000 Kč do 200 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčit si mohou podnikatelé i fyzické osoby – nepodnikatelé.

Bezpečná půjčka se poskytuje také klientům Komerční banky – získají jedno procentní slevu úrokové sazby, pokud splní kritéria uvedená v Obchodních podmínkách. Žadatelé musí dodat dva doklady totožnosti a potvrzení příjmů. Posléze s vámi poradce probere podrobnosti a sepíše žádost o úvěr.

Inspirace:  Omega půjčka – půjčka do 5 000 Kč

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dá využít podle potřeby na cokoliv – nejedná se o účelový úvěr.

Splatnost půjčky: Splácení je možné od šesti měsíců do maximálně 84 měsíců.

Poplatky: Vyřízení půjčky je bez poplatků předem a neplatí se nic ani za měsíční poplatky.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: není uveden

RPSN: není uveden

Možnost sjednání půjčky: Sjednání půjčky lze uskutečnit například u finančních poradců Modré pyramidy stavební spořitelny.

Rychlost poskytnutí peněz: Po podání žádosti o půjčku od Essox trvá vyřízení půjčky několik dní. Během této doby dojde k půjčení potřebných financí.

Inspirace:  Aerofin – Férová půjčka

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku můžete použít podle vlastního uvážení na cokoliv. Půjčka je určena také pro klienty Komerční banky, kteří získají slevu na úrocích. Půjčit si mohou podnikatelé i nepodnikatelé. Půjčka je bez poplatků za vyřízení a zároveň bez měsíčních poplatků.