Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

Home Credit – Hotovostní půjčkahome-creditChcete peníze rychle – klikni na tento odkaz? Potřebujete si půjčit a získat požadovaný obnos ve skutečně krátkém termínu a v bankách vám to nepřijde ideální? Na výběr máte ještě různé nebankovní společnosti, které se snaží posuzovat klienty individuálně a obecně zde máte větší šanci na získání půjčky, navíc ve velmi krátkém čase a bez zbytečných formalit. Hotovostní půjčky poskytuje i známá společnost Home Credit.

Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčit si může u Home Credit plnoletá fyzická osoba se stálým příjmem. Budete potřebovat dva doklady totožnosti. Občané České republiky musí mít občanský průkaz plus jeden další libovolný doklad – řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas nebo zbrojní průkaz. Zaměstnanci a OSVČ si rovněž připraví údaje o firmě. Její přesný název, telefon, IČO a adresu. Nevyžaduje se potvrzení o příjmu, uvádí se jen v žádosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová, peníze lze použít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná v období od 12 do 48 měsíců. Předčasné splacení je bez poplatků.

Poplatky: Za vyřízení a posouzení půjčky se neplatí žádný poplatek.

Ručení: bez ručitelů a bez zástav majetku

Výše úroku: Dle půjčené částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se vyřizuje online způsobem na webových stránkách, telefonicky nebo na poště. Po schválení online půjčky dostanete dvě vyhotovení smlouvy poštou či emailem. Po podepsání vrátíte jedno vyhotovení smlouvy zpět  s požadovanými dokumenty. Úvěr poté bude vyplacen na váš bankovní účet. Po schválení telefonní půjčky budou zaslány dvě vyhotovení smlouvy poštou či je dostanete kurýrem. V případě výplaty v hotovosti se s dokumenty dostavíte na pobočku České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Po podpisu smlouvy ihned v hotovosti na poště, popřípadě převodem na vás bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje bez ručitelů. Vyžadováno je sdělení o příjmu, ale nemusíte ho nijak dokládat. Vyřízení půjčky je bez poplatků. Půjčku si lze sjednat online, telefonicky nebo osobně na poště. V případě splnění podmínek si lze uzavřít pojištění výdajů. Do 14 dnů můžete od smlouvy odstoupit, peníze se vracejí do jednoho měsíce od odeslání odstoupení.

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]