Home Credit – Hotovostní půjčka

home-creditChcete peníze rychle – klikni na tento odkaz? Potřebujete si půjčit a získat požadovaný obnos ve skutečně krátkém termínu a v bankách vám to nepřijde ideální? Na výběr máte ještě různé nebankovní společnosti, které se snaží posuzovat klienty individuálně a obecně zde máte větší šanci na získání půjčky, navíc ve velmi krátkém čase a bez zbytečných formalit. Hotovostní půjčky poskytuje i známá společnost Home Credit.

Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčit si může u Home Credit plnoletá fyzická osoba se stálým příjmem. Budete potřebovat dva doklady totožnosti. Občané České republiky musí mít občanský průkaz plus jeden další libovolný doklad – řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas nebo zbrojní průkaz. Zaměstnanci a OSVČ si rovněž připraví údaje o firmě. Její přesný název, telefon, IČO a adresu. Nevyžaduje se potvrzení o příjmu, uvádí se jen v žádosti.

Inspirace:  Aerofin – Férová půjčka

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová, peníze lze použít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná v období od 12 do 48 měsíců. Předčasné splacení je bez poplatků.

Poplatky: Za vyřízení a posouzení půjčky se neplatí žádný poplatek.

Ručení: bez ručitelů a bez zástav majetku

Výše úroku: Dle půjčené částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se vyřizuje online způsobem na webových stránkách, telefonicky nebo na poště. Po schválení online půjčky dostanete dvě vyhotovení smlouvy poštou či emailem. Po podepsání vrátíte jedno vyhotovení smlouvy zpět  s požadovanými dokumenty. Úvěr poté bude vyplacen na váš bankovní účet. Po schválení telefonní půjčky budou zaslány dvě vyhotovení smlouvy poštou či je dostanete kurýrem. V případě výplaty v hotovosti se s dokumenty dostavíte na pobočku České pošty.

Inspirace:  Vitacredit - Americká hypotéka

Rychlost poskytnutí peněz: Po podpisu smlouvy ihned v hotovosti na poště, popřípadě převodem na vás bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje bez ručitelů. Vyžadováno je sdělení o příjmu, ale nemusíte ho nijak dokládat. Vyřízení půjčky je bez poplatků. Půjčku si lze sjednat online, telefonicky nebo osobně na poště. V případě splnění podmínek si lze uzavřít pojištění výdajů. Do 14 dnů můžete od smlouvy odstoupit, peníze se vracejí do jednoho měsíce od odeslání odstoupení.