Provident nabídne rychlé a spolehlivé půjčky i vám

providentPostihla vás naprostá finanční katastrofa a vy nevíte, jak se vyhrabat z neustálého placení? Potřebujete zaplatit ojeté auto, nebo vám chybí nějaká suma na nové? Uvažujete o koupi výhodné dovolené v zahraničí, ale dostatek peněz budete mít až za několik měsíců? Existuje mnoho dalších možností, proč si lidé říkají, jestli není lepší si půjčit a posléze splácet. Peníze rychle vám nabízí i zkušená společnost Provident.

Výše půjčky: od 4 000 Kč do 80 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro osoby s trvalým příjmem. Při žádosti o půjčku budete potřebovat potvrzení o trvalém bydlišti, průkaz totožnosti, doklad o pravidelném příjmu. Můžete být požádáni o potvrzení o sociálním pojištění.

Na co si mohu půjčit: Půjčky je možné použít na cokoliv, jsou bezúčelové.

Inspirace:  Tommy Stachi - Rychlá půjčka 3000 Kč

Splatnost půjčky: Doba splácení je stanovena na 45, 60 a 100 týdnů. Předem se dozvíte, kolik celkem zaplatíte za půjčku. Nejsou zde žádné skryté poplatky a sankce.

Poplatky: bez poplatku předem za posouzení

Ručení: bez ručitele a bez jiného zajištění

Výše úroku: Závisí na vybraném druhu půjčky – na její splatnosti a výši. Ke zjištění celkové částky k zaplacení lze využít online kakulačku na stránkách Providentu.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se podává telefonicky nebo online způsobem, jedná se o velice snadný proces. Posléze vás bude kontaktovat obchodní zástupce a navštíví vás doma.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze na ruku lze získat i do několika hodin od schválení, ale obecně je budete mít určitě ten samý den, maximálně do 48 hodin. Obchodní zástupci vás mohou navštívit i o víkendech. Peníze si lze nechat poslat i na bankovní účet – bezhotovostní půjčka je vyplacena do 13 dní. O jiných krátkodobých půjčkách si přečtěte na https://kratkodobe-pujcky.eu/kratkodobe-pujcky-na-cokoliv/

Inspirace:  Nebankovní dům – půjčka do 10 000 Kč

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka bude vyhovovat všem, kdo potřebují peníze rychle a jednoduše. Bez zbytečného papírování, peníze dostanete na ruku nebo na bankovní účet.