CzFinance.cz – Bezúročná půjčka

ID-100166311Půjčky se vyskytují všude kolem vás. Ano, dnes není problém narazit na různé nabídky, ať už od známých bank nebo nebankovních poskytovatelů. U půjček by měl být kladen důraz na smlouvu, kterou budete uzavírat. Přece jen nechcete, aby se při sebemenších potíží dostal váš majetek do exekučního řízení a vy jste přišli o všechno. Půjčka vám může pomoci v době, kdy vám chybí několik tisíc před výplatou, nebo nemáte došetřeno na určitou věc či službu. CzFinance.cz nabízí bezúročnou osobám,  kterým nečiní problém splácet dle dohody.

Výše půjčky: Od 10 000 do 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Bezúročná půjčka se hodí každému, kdo se nachází ve věku 18 až 70 let. Pro získání půjčky musíte splnit jednu důležitou podmínku, což je být vlastníkem nemovitosti či   její části – čtvrtiny, poloviny atd. Půjčku nedostanou lidé s exekucí nebo se zástavou od soukromých nebo firem. K vyřízení si připravte platný občanský průkaz.

Inspirace:  Pepa - Půjčka Pepa

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky se nezjišťuje účel poskytnutí.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky se provádí týdně, ale lze si dohodnout také měsíční splácení.  Splátky probíhají posíláním na určený bankovní účet. Půjčku můžete předčasně doplatit bez sankcí – kdykoliv budete chtít. Lze posílat také mimořádné splátky – zdarma.

Poplatky: bez poplatků za vyřízení předem

Ručení: Půjčka nepotřebuje zajištění ručiteli, ale žadatelé o půjčku musí být majiteli nemovitost, nebo její části.

Roční úrok: bez úroku

RPSN: 0%

Možnost sjednání půjčky: Schválení půjčky je možné asi do 2 dnů. Následně se určí termín k podepsání smlouvy – přijde k vám zástupce společnosti osobně.

Inspirace:  Tommy Stachi – rychlé nebankovní půjčky

Rychlost poskytnutí peněz: Po osobní schůzce, kde se podepíše smlouva se předávají peníze. Finance získáte hotovostně během osobní schůzky.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je určena klientům, kteří mají k dispozici nějakou část nemovitosti, resp. jsou jejími vlastníky. Neplatíte žádný úrok, pokud splácíte v domluvených termínech. Při posuzování se nepřihlíží k záznamům v registrech dlužníků. Peníze získáte v hotovosti ihned po podpisu smlouvy. Každá žádost se řeší individuálně.