Nebankovní půjčky

V dnešní době může být důležité vědět, jaká je hranice životního minima. Je stále více lidí, kteří na tuto částku nedosáhnou a jsou mezi nimi mnohdy i rodiny s dětmi.


Potřebujete řešit finační problémy okamžitě? Nestačí vám vaše výplata? Mnohdy jsou jediným řešením půjčky bez nahlížení do registrů, na které dosáhnou i ti žadatelé, kteří již zápis v registru dlužníků mají.

Finanční informace:

Znáte historii české koruny jako platidla? Chcete se více dozvědět o tom, jak se tato měna vyvíjela v minulých desetiletích? Bohaté informace včetně obrázkových příloh naleznete na stránkách ceske-penize.eu

.

CzFinance.cz – Bezúročná půjčkaID-100166311Půjčky se vyskytují všude kolem vás. Ano, dnes není problém narazit na různé nabídky, ať už od známých bank nebo nebankovních poskytovatelů. U půjček by měl být kladen důraz na smlouvu, kterou budete uzavírat. Přece jen nechcete, aby se při sebemenších potíží dostal váš majetek do exekučního řízení a vy jste přišli o všechno. Půjčka vám může pomoci v době, kdy vám chybí několik tisíc před výplatou, nebo nemáte došetřeno na určitou věc či službu. CzFinance.cz nabízí bezúročnou osobám,  kterým nečiní problém splácet dle dohody.

Výše půjčky: Od 10 000 do 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Bezúročná půjčka se hodí každému, kdo se nachází ve věku 18 až 70 let. Pro získání půjčky musíte splnit jednu důležitou podmínku, což je být vlastníkem nemovitosti či   její části – čtvrtiny, poloviny atd. Půjčku nedostanou lidé s exekucí nebo se zástavou od soukromých nebo firem. K vyřízení si připravte platný občanský průkaz.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky se nezjišťuje účel poskytnutí.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky se provádí týdně, ale lze si dohodnout také měsíční splácení.  Splátky probíhají posíláním na určený bankovní účet. Půjčku můžete předčasně doplatit bez sankcí – kdykoliv budete chtít. Lze posílat také mimořádné splátky – zdarma.

Poplatky: bez poplatků za vyřízení předem

Ručení: Půjčka nepotřebuje zajištění ručiteli, ale žadatelé o půjčku musí být majiteli nemovitost, nebo její části.

Roční úrok: bez úroku

RPSN: 0%

Možnost sjednání půjčky: Schválení půjčky je možné asi do 2 dnů. Následně se určí termín k podepsání smlouvy – přijde k vám zástupce společnosti osobně.

Rychlost poskytnutí peněz: Po osobní schůzce, kde se podepíše smlouva se předávají peníze. Finance získáte hotovostně během osobní schůzky.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je určena klientům, kteří mají k dispozici nějakou část nemovitosti, resp. jsou jejími vlastníky. Neplatíte žádný úrok, pokud splácíte v domluvených termínech. Při posuzování se nepřihlíží k záznamům v registrech dlužníků. Peníze získáte v hotovosti ihned po podpisu smlouvy. Každá žádost se řeší individuálně.

Podrobné srovnání
  • Minimální půjčka
  • Maximální půjčka
  • Doba splatnosti
  • Poplatky za půjčku
  • Úroky a splátky
  • Bankovní a nebankovní
  • Podle typu úvěru
  • Podle účelu úvěru
Podrobné srovnání půjček
Finanční novinky:

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Podnikatelská půjčka PROFI CREDIT je stále žádanější Do podnikání se v současné době vrhá kdekdo.... 
[Celý článek]

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Jak si půjčit zodpovědně a maximálně využít nebankovní půjčku?

Když vám nezbývají peníze do výplaty, máte nečekané výdaje i v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, pomůže nebankovní půjčka. Má několik výhod oproti... 
[Celý článek]

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Nebankovní půjčky vybírejte opatrně a s rozmyslem

Finanční produkty by se vždy měly vybírat v klidu, pečlivě a po důkladném zvážení. Dvojnásob to pak platí pro různé druhy půjček, kde neuváženým výběrem... 
[Celý článek]