AB půjčky – Půjčka Nej

Poněkud víc se vám vymklo z kontroly placení stávajících půjček, úvěrů, hypoték nebo kreditních karet? Je jasné, že veškeré půjčky při neplacení narůstají o sankce a úroky a navíc vás mohou dostat do problémů, protože hrozící exekuce na příjmy nebo majetek je velice nemilá záležitost. Více půjček můžete sloučit do jedné nové – jedná se o tzv. konsolidaci, což vám přinese nejen nižší splátky, ale lepší kontrolu nad svými výdaji. Půjčka Nej od AB půjčky slouží k rychlému vypořádání s exekucemi, dražbami a umožní konsolidací.

Výše půjčky: do 40 % hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro osoby, které mají potíže se splácením půjček a úvěrů, či je na ně nařízena exekuce, popř. je jejich majetek určen do dražby atp. Při žádosti o půjčku musíte vlastnit nemovitost – bude sloužit jako ručení.

Inspirace:  Hledáte nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

Na co si mohu půjčit: Jde o půjčku, která je extra zařízena pro vypořádání exekucí, dražeb, plateb a konsolidací půjček.

Splatnost půjčky: 1 rok

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Bez ručitelů, ručení je zajištěno nemovitostí. Nemovitost ale zůstane ve vlastnictví klienta – bere se jako záruka v časech nesplácení půjčky.

Roční úrok: 3 – 6 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá vyřídit osobně, ale také pohodlně online nebo telefonicky. V případě volby osobního jednání postačí jedna schůzka.

Inspirace:  Proma – Zaměstnanecká půjčka

Rychlost poskytnutí peněz: Vyplacení exekucí je uskutečněno už do pěti dnů!

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se jednoduše sjedná několika způsoby. Výhodou je, že se nepožadují poplatky předem a k vyplacení exekuce dojde do 5ti dnů. Vaše nemovitosti budou očištěny od exekucí a dražeb. Půjčka přinese konkrétní návrhy na řešení vypořádání se s věřiteli. Následně se tato půjčka přeúvěruje na americkou hypotéku. Během doby, kdy probíhá zastavení exekucí a přeúvěrování se neúčtují žádné poplatky.